Muhtemel Çalıntı Motor

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sukolik Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,017

sukolik

Yeni Üye
Yer
ANKARA
Merhabalar,

Admin lerden özür eğer bu mesaj daoğru yerde değil ise.

Dün Pazartesi 26.04.2010 tarihinde İstanbul Atatürkten Maslak'a giderken çevre yolu üzerinde iki motora rastladım. Motorlardan birinin modelini bilemiyorum ama yarış motoru idi, siyah renk. Diğeri BMW F650 Sarı renk. her ikisinde de 2 kişi sürücülerinkaskı yok. Motorların sahibi gibi gözükmediler şüphelenince ilk fırsatta 155 aradım. Yarış motorunda plaka yokdu, ama BMW deki plakayı ezberledim yol boyunca 34 TA 6484. Polise plakayı söyledim çalıntı ihbarı var mı diye, plaka Ford Transit üzerinde imiş. Araştıracaklarını söylediler ve kapattım.

Güzergah...: Akşam saat 19:00 civarı

Havaalanından çevre yoluna saptığım yerden sonra karşılaştım ikinci köprü yolu Kadıköy istikametinde, tam neresi bilemiyorum, muhtemelen kemerburgaz sapağından önce. Daha sonra ben sarıyer'e saptım maslağa gitmek için ve onlar arkamdan yetiştiler. En son Atatürk oto sanayi sapağından saptılar ve yolun karşısına Sanayi tarafında yol kenarında konuşurlarken gördüm. 10 dakika içinde polisi aradım ve durumu bildirdim.

ÖNEMLİ: Motoru kullanan kişilerin kaskı yoktu ve MOBESA kameralarına yakalanmış olma ihtimalleri yüksek, ama bildiğim kadarıyla 3 gün içinde MOBESA kendini siliyor. ACELE EDİN...

Umarım bu gerekli yerlere ulaşır ve sahibi motorunu bulabilir.

155 polis imdatı saat 19:17 de aramışım...

Saygılarımla,
Ergin Ceyhan

Etiketler
Ynt: Muhtemel Çalıntı Motor

Birilerine ışık tutmuş olursunuz umarım. Hassasiyetiniz için teşekkürler, umarım işe yarar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri