Navara Kullananlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bsayil Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4,636
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 505,914
Ynt: Navara Kullananlar

cok tesekkur ederım bulent bey.aslında lastık konusunda sorularım olacak sızlere.Bızım orjınal 17 inçlik jantlara en son kac taban otuturabılıyoruz? 10 ıncın ustune cıkabılıyor mu taban?ona gore 15 cap 10 ofsetlı jant bakıyorum.onlarada 35 takmayı ıstıyorum tabı kıtı adam akıllı kıt bulabılırsek eger.

Etiketler

valla lastik konusunda uzman değilim ama benim arabamda 17 jant ve 315 lastik var herhangi bir problem yaşamıyorum ....yalnız araba kaç model ... ::smiley: ön tampon sıkıntı yaşatıyor....bende ön tampom arb ...orjinal tampon kesildikten yerine takılırsa lastik için yer acılıyor yoksa iç ksımlarda sıkıntı yaşarsınız...arka tarafta problem yok..lastiklerle ilgili olarak 05332689464 den ERKAN kardeşimle görüşebilirsiniz...bütün sorularınza cevap alırsınız ...numarayı benim verdiğimi söylerseniz ekstra yardım gelir... ;) kolay gelsin....

cok tesekkur ederim.sizin lastik kac inc e tekabul ediyor? birde lastik buyudukce hizlanma ne kadar degisiyor.navaraya 35 lastik takanlar var peki aks kirma olasiligi nedir bu lastiklerle? daha sonra daha buyuk problemler acmasi ?

valla benim lastikler 35 inç e denk geliyor ...ben senelerdir kullanıyorum bir sıkıntım olmadı ....hız olarakta ben yolda denedim araba km si 80 ise otomatik ölçümlere göre 92 ile 90 km arası değişiyor.....yani 10 ila 12 km fazla sürat yapıyormuşsunuz gibi oluyor ....radara girerseniz dikkatli olmak lazım.... :smiley: deminde söylediğim gibi arabayı adabıyla kullanırsanız herhangi bir sıkıntı nız olmaz ..örnek ben..... ;) herkes bir şeyler söyler ama fazla kulak asmayın sadece ve sadece dikkatli sürün yeter.....

Bülent abi çamur yakışmışmı ;D

468989 355538787876039 32368745 o

yakışmış doğuş yakışmış..:smiley: ama navarasız asla derim ben..... ;) vede gezide başına gelen şeyden pek hoşlanmadım ...bundan sonra tecihlerinde daha dikkatli ol derim... :smiley: kolay gelsin....

merhabalar. yurtdisindan profosyonel 6 inclik bir kit sonunda getirdim.fakat soyle ufak bir sikinti var.uretici firma direksiyon amortosoru ve 4 adet traction bar koymuslar.direksiyon amortosorune 6 inclik bi yukseltmede bu kadar gerek var mi? ve traction barlar arazide takilma veya surtme yapip aracin altindaki surtunmeyi etkilemez mi ? 6 inc yukseltmede 33 lastik kucuk mu gelir ?

Sayın Devrim öncelikle yeni lift kitiniz hayırlı olsun. Uygulatma şansınız oldu mu? Resimleri paylaşır mısınız? Bu arada merakımı bağışlayın; kit FABTECH midir?

devrimerdinc' Alıntı:
merhabalar. yurtdisindan profosyonel 6 inclik bir kit sonunda getirdim.fakat soyle ufak bir sikinti var.uretici firma direksiyon amortosoru ve 4 adet traction bar koymuslar.direksiyon amortosorune 6 inclik bi yukseltmede bu kadar gerek var mi? ve traction barlar arazide takilma veya surtme yapip aracin altindaki surtunmeyi etkilemez mi ? 6 inc yukseltmede 33 lastik kucuk mu gelir ?

Fabtech cok dusundum mukemmel bi firma ozellikle offroad performansi.Fakat bizim araclarin amerikan versiyonu frontierlarda ve diger amerikan araclarda kendini ispatlamis Rough Country daha ilgimi cekti.Kit cok icerikli.Diger kitlerde traction bar ve direksiyon amortotsorleri opsiyonel fakat bu kitte standart ve arka iki makasda icinde cikti.Esneme payi x3 oldugunu kitin kitapciginda belirtiyor.Bu hafta sinav haftam oldugu icin ve lastik secimine karar veremedigim icin montaj yapamadik en yakin zamanda fotolar elinizde olacak:smiley:

http://www.ebay.co.uk/itm/NISSAN-NAVARA-FENDER-FLARES-WHEEL-ARCH-EXTENSIONS-/120943054441

harika bir çamurluk kiti...

Doğuş senin adına sevindim kardeşim ALLAH yardımcın olsun vede hayırlı teskereler diyelim.. :smiley:

Tsk ederim Bülent abi şu an ağrının Tutak ilçesindeyim ilçe jandarmada , land verirlerse kar çamur var iyi Olur hani daha Aracım belli degil komandolarda 2011 unimog var düz duvara cıkıo , 400 bg

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri