Navara Kullananlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bsayil Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4,636
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 505,898
Ynt: Navara Kullananlar

Barbaros kardeşim alakana tşk ederim saol :smiley: lastiklerle ilgili pek yorum yapamıyorum gecen sene kartepe cıkışı ve inişi gayet başarılı oldu pek sıkıntı yaşamadım camurda ise şile tarafında denedim hiç affetmiyor daha pek yolda bırakmadı ama ilerleyen zamanda sıkıntı yapabilir katılırım sana ama dediklerinide aklımda tutacağım tşk ederim.görüşmek üzere......

Etiketler

gozukara saol tşk ederim:smiley: evet sis farları için özellikle pia için baya uğraştım ama malesef adamlara ulaşamadım ve hella nın 3000 serisini kullanmaya karar verdim.birazda benim acelem yüzünden ortaya böyle birşey cıktı iyimi oldu kötümü onuda yorumlara bırakıyorum :smiley: aslında dediklerinde haklısın daha iyi birşey ortaya cıkabilirdi ama şimdilik olay bu :smiley: zaten arac yüksekliği 2.25 cm oldu istanbul da hiçbir kapalı otoparka giremiyorum oda başka bir dert biraz daha kullanıp duruma göre bir iyileştirme yapabilirim bakalım kısmet :smiley: görüşmek üzere kolay gelsin............

barbaros arkadaşım arka kapak sorunundan bahsetmiş bende öyle bir su problemi olmadı bir ihtimal montajdan dolayı bir sıkıntı olabilir ama dediğim gibi istanbul tarafında olan arkadaşlara yardımcı olabilirim .arka tarafa tente de olabilir resimleri bekliyorum bakalım nasıl olmuş..? kolay gelsin.....................

nvr01 kardeşim sorunu eksik cevaplamışım kusura bakma lütfen :smiley: aracımda yaptığım bütün modifikasyon işleri bana aşağı yukarı toplamda 6000 euro yu buldu bu gidişle de olacak gibi ......

red34' Alıntı:
nvr01 kardeşim sorunu eksik cevaplamışım kusura bakma lütfen :smiley: aracımda yaptığım bütün modifikasyon işleri bana aşağı yukarı toplamda 6000 euro yu buldu bu gidişle de olacak gibi ......

teşekkür ederim abicim cevaplarınız için inş bi gün gelirsem ugrayacam yanınıza maksat tanışmak......saygılar

estafurullah ne demek yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :smiley: tabiki beklerim her zaman geldiğinde uğrayabilirsin tanışmış oluruz .kolay gelsin.......................

red34' Alıntı:
estafurullah ne demek yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :smiley: tabiki beklerim her zaman geldiğinde uğrayabilirsin tanışmış oluruz .kolay gelsin.......................

teşekkürler abicim bide bu arka çeki demiri sökülerbilir mi yani ben ruhsatla ugraşmak istemiyorum o yüzden sökülebilir istiyorum ....

NVR01' Alıntı:
teşekkürler abicim bide bu arka çeki demiri sökülerbilir mi yani ben ruhsatla ugraşmak istemiyorum o yüzden sökülebilir istiyorum ....

sevgili durancım senin aracın resimlerinide bir ara görelim artık bu arada nato tipi kanca çok kullanılı değildir tecrübelerle sabittir.

valla çeki demirini ben kafama göre taktım ama ruhsata da işleteceğim yoksa problem olabilir. sonuçta 4 tane civata tabiki sökülebilir bir sıkıntı olmaz.Barbarosun dediği de doğru olabilir ben çeki demiri konusunda fazla bilgili değilim birde ona soralım ....görüşmek üzere.......

red34' Alıntı:
valla çeki demirini ben kafama göre taktım ama ruhsata da işleteceğim yoksa problem olabilir. sonuçta 4 tane civata tabiki sökülebilir bir sıkıntı olmaz.Barbarosun dediği de doğru olabilir ben çeki demiri konusunda fazla bilgili değilim birde ona soralım ....görüşmek üzere.......

abi bu sendeki nato tipi kanca artık kullanım alanı pek kalmadı yani tekne vesair çekemezsin..... bendede vardı önceki aracımda söktüm topuz tip taktım bilgine

doğrudur Barbaros kardeşim katılıyorum sana ....yukarıda da belirttiğim gibi benim takmam pek öyle bilinçli değildi ayrıca tekne de olmadığı için pek düşünmedim :smiley:) yolda kalan olursa yardımcı oluruz diye düşündüm sadece.......

red34' Alıntı:
doğrudur Barbaros kardeşim katılıyorum sana ....yukarıda da belirttiğim gibi benim takmam pek öyle bilinçli değildi ayrıca tekne de olmadığı için pek düşünmedim :smiley:) yolda kalan olursa yardımcı oluruz diye düşündüm sadece.......

abi bizim arabalarda önde ve ardkada çemek ve çekilmek için kancalar var dikkatini çekmediyse uyarayım bilgine
bu arada arkada lsd olduğunu da bildidreyim
ancak öne takılabiliyormu bilmiyorum takılıyorsada baya bi uzun işlem gerekmeyedir ..

daha durun bakalım neler öğreneceğiz:smiley: Barbaros çekme yerleri nerede tarif edermisin..? arabayı kullanıyoruz ama hikaye valla tam amatörüz lsd demişsin onuda bana anlatırsan sevinirim çünki karşında tam bir amatör var ama şimdiden sana tşk ederim sağolasın.........

Merhaba Bende Navara 4x4 Le kullanıcısıyım. Selamlar Herkese...

Navara yı hiç kum arazi de yada sahilde test edeniniz varmı?
Varsa performansından memnunmusunuz?

slm omurmar hoşgeldin :smiley: arazide normal şartlarda gidersen problem yok ormanlık alanda dar yerler sıkıntı yaratıyor , sahilde ise git gidebildiğin kadar ama batmamak şartıyla yumuşak kumda kilitli devransiyele geçip fazla zorlamazsan sıkıntı yaratmıyor sert kumda zaten bir rpoblem yok eğer aracın normalse yani yükseltme kitin falan yoksa su geçişlerinde seviye ye dikkat derim .genel olarak pek sıkıntı yaratmıyor yaklaşma yükselme acılarına dikkat edersen engebeli arazide de zorlanmazsın kısacası dikkatli bir sürücü isen problem yok :smiley: acıklamalarım yeterli oldumu bilemiyorum ve aramıza hoşgeldin....................

hoşbulduk. Benim araçta hiç bir sonradan ilave yok. 80 bin km kullandım hep şehir içinde, 2006 dan buyana birkere kumda deneme teşebbüsünde bulundum... Herkesin Beni çekip kurtaran traktörün sahibinin bile o batmaya sebep olanın benim şöförlüğüm olduğunu iddia etmesi şevkimi kırdı :smiley: Aracın arazi performansında bir sorun yok ise eğer, ki okuduğum kadarı ile öyle sorun bende :-\
Birde yükseltme yaptığım taktirde uzun yolda ve şehir içinde ki kullanımda ve de yakıt sarfiyatındaki değişim konusunda bilgilerinizi paylaşabilirmisiniz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.