Navara Kullananlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bsayil Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4,636
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 505,957
Ynt: Navara Kullananlar

red34' Alıntı:
resimden gördüğüm kadarı ile boy da da sıkıntı var gibi ... ::smiley:

evet boyuda kısa ama buna daha ayak yapılacak lazerde ayak kesilecek ve plastik esnetilerek direğe yanaştırılacak , birde deliğe bakayım. ben şu sıva kumu eleklerinden kesip hava ucuna takacağım. sinek vs girmemesi için.

Etiketler

valla Doğuş hiç bakmadım ya.. ;) insan benzin satınca böyle oluyor galiba.... ;D ama bir depoyla 550 km gidiyorum yada 210.000 tl ye doluyor depo aşağı yukarı 420 krş falan ediyor galiba..bilmem yardımcı olabildim mi... ::smiley: benim pek şikayetim yok kısacası....bu tip araclarda ne yaktığı ile fazla kafanı yorma nedeni de araclar standart halinden değişime uğruyorlar...kısacası arabaya tecavüz ediyoruz bir de az yakacak diye bir kanun yok....hem heryere inip cıkacaksın hem eğleneceksin hemde az yakacak öyle bir araba yok.... ;)

günaydın arkadaşlar... :smiley: Tuncel kardeşim aytemiz petrolle alakam var evet itiraf ediyorum.. ;) hayırdır ... ::smiley: her hangi birşey varsa yardımcı olabilirim.... ama bu ilşki şubat 15 e kadar sürecek çünki gördüğüm lüzum üzerine şirketten ayrılıyorum ama gönül bağımız her zaman sürecek... ;) cevap yeterli oldu mu bilemiyorum... ;) kolay gelsin....

Merhaba 1 ay önce 2009 4x2 otomatik navara alarak kısmen aranıza katıldım.Ben aslında avcılık yapıyorum.17 inc antım var.Arkaya ağırlık attıracağım.Sürtmeyecek şekilde arabayı yükseltecek en yüksek lastik hangisini tavsiye edersiniz SAYGILAR....

ufukomu' Alıntı:
Merhaba 1 ay önce 2009 4x2 otomatik navara alarak kısmen aranıza katıldım.Ben aslında avcılık yapıyorum.17 inc antım var.Arkaya ağırlık attıracağım.Sürtmeyecek şekilde arabayı yükseltecek en yüksek lastik hangisini tavsiye edersiniz SAYGILAR....

slm hoşgeldiniz 4x2 aracı neden yükseltmek istiyorsunuz... ???

red34' Alıntı:
valla Doğuş hiç bakmadım ya.. ;) insan benzin satınca böyle oluyor galiba.... ;D ama bir depoyla 550 km gidiyorum yada 210.000 tl ye doluyor depo aşağı yukarı 420 krş falan ediyor galiba..bilmem yardımcı olabildim mi... ::smiley: benim pek şikayetim yok kısacası....bu tip araclarda ne yaktığı ile fazla kafanı yorma nedeni de araclar standart halinden değişime uğruyorlar...kısacası arabaya tecavüz ediyoruz bir de az yakacak diye bir kanun yok....hem heryere inip cıkacaksın hem eğleneceksin hemde az yakacak öyle bir araba yok.... ;)

mazot kaç lira 210 liraya doluyor ne güzel o zaman... benimki 270 e doluyor 3.88 den total excellium

Doğuş snorkelde kalite nasıl almaya değermi bende 98 D22 de var ona takmayı düşünüyorum orjinali yok ama senin taktığının uyması lazım sanki benimkine

gozukara' Alıntı:
Doğuş snorkelde kalite nasıl almaya değermi bende 98 D22 de var ona takmayı düşünüyorum orjinali yok ama senin taktığının uyması lazım sanki benimkine

snorkel güzel... açok güzel yahu gaza basınca bir ses çıkartıyor varya..turbolu araçta çok zevkli ;D

gozukara' Alıntı:

snorkel detayı , lazer kesim ayak ve bağlantı şekli burda..

Grnt0541

Grnt0542

Grnt0543

Grnt0544

Grnt0545

Avda çamura girmesekte aracın yüksek olması her zaman arazide avantajdır.Onun için yükseltmek istiyorum.Onun için tavsiye istiyorum.

Doğuş huma otodaki pathfinder R51 'in snorkelide seninkiyle aynı mı yoksa farklı mı ? Aynıysa sıkıntı demekki :-\

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.