Navara Pick-up Kasa Içi Ve Diş Kaplama Alinstech

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan alinstech Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,480

alinstech

Ana Kamp
8
TÜRKİYE'DE BİR İLK!!!!!!
Araçlarınızın deforme olan kasalarını ALINSTECH kaplama sistemiyle YENİLEYİN,deforme olmasınI ENGELLEYİN.
ALINSTECH kasa kaplama ve koruma malzemesidir. Bir kez uygulandığında, aracınızın kasasının dayanıklılığını artıracak ve mükemmel bir koruma sağlayacaktır Her türlü kamyon, kamyonet Pick-Up,Jip içi ve tır kasalarınızın zemin ve yan duvarları ALINSTECH ile kaplandıktan sonra kullanım ömrü ciddi oranda artmaktadır.Uygulama kısa sürmektedir.
Dilerseniz ALINSTECH uygulama alanında , dilerseniz mobil aracımızla talep edilen alanda uygulama yapılabilmektedir.
Kaplanan kasaların darbeye dayanımı artırılarak, çizilmelerin ve kırılmaların önüne geçilmiş olunur.
ALINSTECH kasa kaplama ve koruma sistemleriyle eski kasalı araçlarınız yenilenmekte süresiz dayanım özelliği ile uzun yıllar kullanılmaktadır.
ALINSTECH,size ve çevreye zararlı olmayan,her türlü yüzeyi bire bir kaplayarak aşınmayı engelleyen,pütürlü dokusu ile kaymayı önleyen,uzun süre korumayı sağlayan sektördeki en gelişmiş poliüretan kökenli kaplama malzemesidir.
Yıllarca kullanımdan dolayı yıpranmış ,deforme olmuş ya da 2.el değerini korumak amacıyla ticari araçlarınıza ALINSTECH kaplama sistemiyle uygulama yaptırınız.
AVANTAJLARI
ALINSTECH çevre dostu bir malzemedir. Anti bakteriyel ve hijyenik kaplama ve koruma malzemesidir. Uygulama süresi aracınızın büyüklüğüne bağlı olarak değişir. 2 ya da 3 saatte tamamlanmakta olup,10 saniye içinde kurumaktadır
ALINSTECH ile kaplanan araçlar 5 YIL GARANTİ altına alınmaktadır.

5

10

13

15

14

ne kadar hoş bir malzeme bu. bunu topltan satıyormusunuz? ahşap kaplanırmı bununla? renkleri varmı yada renk yapmak mümkünmü?

Öncelikle çok teşekkür ederiz.
Bu malzeme özel makinalarla uygulanabiliyor satıştan ziyade hizmet sunuyoruz.
Evet ahşap üzerine de uygulama yapmaktayız
UV dayanımlı boyalarla da renklendirme yapabiliyoruz.

Bu bildiğimiz kaplamadan farklı bir uygulama peki çıkabiliyormu yani sonradan çıkartmak isteyen olursa Nasıl çıkıyor.

Bir ürün tanıtımıyla ilgili birşey yazılıp çiziliyor sonra da tabi insanlar sorular soruyor ama ürünü tanıtan ve bu işten para kazanacak olan arkadaşlar ortadan kayboluyor , oysaki sürekli burayı takip edip sorulara anında cevap vermeli . Sizce de öyle değil mi Sn. Alinstech

buraya mesaj yazınca birkaç konu daha açılmış ama cevap yok

birkaç video izlemiştim buna benzer malzeme hakkında defender için bir şey araştırırken uygulama yapıldıktan sonra hortumla araç içini bol su ile yıkıyorlardı ondan sordum araç içi uygulama varmı diye

Ben buradaki ticari zihniyeti yanlış buluyorum. Oltayı attım gelen olur nasılsa düşüncesi en kötü ticari mantıktır. Diğer taraftan sadece firmanın reklamı için açılan bir konuysa başarıya ulaşmış sayılır ama sitede reklam verenlere de ayıp bence. Ürün tanıtmak için konu açıyorsan zahmet edip sorulara da cevap vermeleri lazım , o Zaman koraysporda konu açsın ve en iyi spor malzemeler bende desin . Bence bu şekilde olmamalı.

reklam zihniyetini çözmüş değiliz hala

bir iş açılıyorsa bunun reklamı yapılacaksa bunun departman şeklinde yapılmalı bir foruma yazdıysanız bu forumu takip etmek lazım yoksa bulaşmamk daha iyi gibi geliyor bana

bir iş açılıyorsa bunun reklamı yapılacaksa bunun departman şeklinde yapılmalı bir foruma yazdıysanız bu forumu takip etmek lazım yoksa bulaşmamk daha iyi gibi geliyor bana

Esnaf adam ne departmanı:smiley: ben hiç şaşırmadım yadırgamıyorum da. zaten reklam amacına da ulaşmış bakın bu kadar adam tartışıp duruyor... ama ben konunun özetini yazayım: komple boyalı arabayı satmak zor oluyor çok dayanıklı bilmemne boyasıysa da zor olabilir...

Esnaf adam ne departmanı:smiley: ben hiç şaşırmadım yadırgamıyorum da. zaten reklam amacına da ulaşmış bakın bu kadar adam tartışıp duruyor... ama ben konunun özetini yazayım: komple boyalı arabayı satmak zor oluyor çok dayanıklı bilmemne boyasıysa da zor olabilir...

kesin sonuç :D :D

doğru valla :smiley:;) aynende tartışıyoruz ama malı satan arkadaş ortada yok. Ticaret bu şekilde olmamalı bence sorulan bir tane sorunun cevabı yok ortada. Neyse çok da önemli değil. Ben de simit satıyorum üstüne bol susam püskürtüyorum özel bir makineyle böylece daha kaliteli oluyor.:smiley:;);):D Nasıl? güzel mi ? fiyat ne ? diye sorarsanız cevap vermiyorum. Şaka bir yana ilgili arkadaştan konuya daha ilgili olmasını bekliyoruz.

Merhaba Arkadaşlar ;
Öncelikle amacımız ürünü ve uygulamayı size tanıtmaktır taleplerinize cevap verebilmektir.
Teknik bir arızadan dolayı sorularınızı cevaplayamadık.
Bu ürün aracın dışına ve içine de uygulanmaktadır. Ürünümüzü daha sonra araçtan çıkartmak istediğinizde işlem için tarafımıza gelmemiz gerekmektedir çünkü ürünün sökülmesi hayli zahmetli bir işlemdir. Uygulama yüksek basınçlı makine ile yapılmaktadır. Çıkartma işleminden sonra araç dış yüzeyini tekrar boyatmanız gerekebilir.
Araç modelleri ve ölçülerinde farklılık olacağından fiyat bilgisi verememekteyiz.
Daha detaylı bilgi verebilmemiz için www.alinstech.com adresinden iletişim numaralarından bize ulaşırsanız
detaylı yardımcı olmak isteriz.
Teşekkürler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Geri