Navara Yükseltme Kiti Kaça Mal Olur?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan slymn Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 28
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 42,502

slymn

Yeni Üye
herkese slm ben süleyman bir navaram var
yükseltme kiti takılıp bide dev jant taktımak istiyorumda okdar da dev değil şehir içinde kullanmaya
gösterişli jant taktırsam kaç paraya mal olur bide aranızda bu işlerle uğraşanlar varmı sağolun teşekkiürler

Etiketler
Ynt: Navara Yükseltme Kiti Kaça Mal Olur?

süleyman bey bendede navara var ve uzun zamandır geliştiriyodum fakat standarda çevirdim

2.5 ve 5 inch kitler 2 3 inch body lift kitler spacerlar vs vs vs 17 jant a göre çıkma lastiklerde var kabin kapama bagaj içi kaplama güç arttırma modulu vs
siz ne istediğinizi söyleyin ben size ne lazım onu söyleyeyim :smiley:

ben aracımın daha yuksek ve daha güçlü bir şekilde görünmesini istiyorum ilk etapta lastik ve yükseltme kiti yeterli olcağına inanıyorum ama nekadr o arabadaki şekli yaratmak için ne kadar yükselteceğimii bilmiyorum tşkürler

SP A0231

SP A0234

SP A0230

37 lastik
2.5 inch suspention lift kit
3 inch body lift kit

neden kıydınız bu mükemmel alete. çok ihtisamlı olmuş.

merhaba,
37 lastik
2.5 inch suspention lift kit
3 inch body lift kit
size ne kadara maloldu.Ve özellikle parçaları nereden aldınız.Yardımcı olursanız memnun olurum

2008 model 3 kapı 1.6 motor grant vitaraya yükseltme kiti takabilirmiyiz ve daha iyi performans alabilmek için ne gibi işlemler yapmak gerek. bana yardımcı olursanız sevinirim.

ömer faruk...forumda ki araçlar bölümünde suzuki ye ait istemedigin kadar bilgi var..iyice bir incele aradıgın cevabı bulursun..

Maslak sanayide atilla usta yaptı benim aracı burada rakkam vermem yanlış olur kendisine danışın lütfen ...

Merhaba,
Sahibinden.com'da buluan ilanda ki araç sizinki midir?
http://www.sahibinden.com/yukseltme_kiti_ve_montaji_2_5_inc-37WQQaXQQ5125306WQQpXQQdisplayitem&keyword=navara%20yükseltme%20kiti

Navaraextreme,
Sizinkilerden farklı olarak daha geniş bi lastik takmak istesek çamurluklar için birşey yapılabilr mi, bu konuda bir bilginiz var mı?

Çamurluk kesilir böylece sürtme yapmaz, sonra satarken problem yaratır :smiley:

slm navaraextreme yukseltme kitine ve suspansiyonlara ne istersin bende de bi 2006 mvara varda

Selam bende de yükseltme kiti var ön arka antalyada ahmet usta yaptı 6 cm yükseliyor cokta memnunum en ufak hata yok virajlarda yatma vs gibi şeylerde yok hatta 4 adette flanşım var lastikler daha geniş basıyo ben bunları söktüm satıyorum bilginize yükseltme+flanşlara 1000 tl istiyorum ayrıca katlanır kapak var aracımda bak lift diyolar 265/70/17 cooper stt modeli lastiklerim var onlarda satılıktır 5 adet daha 1000 km de dir 1750 tl istiyorum 2500 tl ye ben aldım t-max vinç var 6 tonluk 12000 lik oluyormuş1 kere kullanıldı söküldü oda satılıktır ben bunları aracımı satıyorum diye söktüm kimsenin aklına bişe gelmesin bilginize....saygılar

elimde olanlar

1.t-max 6 tonluk vinç 1000 tl (şase sehbası dahil)
2.bak lift arka kasa kapatma katlanır kapak 1000 tl
3.5 adet cooper stt modeli lastikler 1 adet sıfır stepne 4 adet daha 1000 km de
4.yükseltme + flanşlar 1000 tl

slm nvr01 bahsetmis oldugun yukseltme kitinin bi markası varmı ve bilmedigimden soruyorum neler geliyo beraberinde suspansiyonlar flnda dahilmidir full kitmi?hapsi sende takılıyken difransiyel yuksekligi ne oldugunu?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri