nikon d90 bu fiyat nasıl ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan foremost Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,938

foremost

Zirve
Yer
adana
arkadaşlar nikon d90 için bu fiyat nasıl bu konuda yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler

20121116 101626

Etiketler
Ynt: nikon d90 bu fiyat nasıl ?

Fabrikasını etkileyen sel baskınından sonra bu rakama inmesi güzel. Ki geçen sene sel baskını öncesinde bile Hayyam'a sorduğumda 1800-1900 gibi bir demişlerdi sanki. Yine de bu fiyat bir tek orada mı var diye bakmak gerek Belki yeni gelen modeller bunu alta itmeye başlamıştır.

üstünde muhtemelen 18-55 kit lens var, fiyatı normal, bir çok firma bu sıralar bu fiyata satıyor.

extradan lens almak gerekebilir sanırım yine 2000 lerin üzerine çıkacak yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar

bende d90 kullanıyorum, lens Tamron 17-50 var, oldukça memnunum, ayrıca 50mm ve 75-300'de var. Tamron 17-50 bile tek başına çoğu tarz fotoğraf da yeterli geliyor.

Serkan daha öğlen bu makinadan bahsetmemiz üzerine konusu açılması tam bir rastlantı oldu:smiley:

Sentinel' Alıntı:
Serkan daha öğlen bu makinadan bahsetmemiz üzerine konusu açılması tam bir rastlantı oldu:smiley:

evet, bazen üst üste geliyor. Spotlarda fiyatlar düşmüş, 18-55 kit li size de uygun olabilir.

ben bu sene başında abd de bulamadım :smiley: ( daha doğrusu las vegasta yoktu) geldim hayyamdan aldım. Ve ben alırken normal mağazalarda 2.700 civarı idi. ben hayyamda 2.350 tl ye 18-105 kit lens ile aldım ve cok memnunum.

Fiyat gerçekten iyi. ve her zaman çok iyi iş yapacak, başlangıç icin anlaşılabilir ve kullanılabilir bir makina.

eğer kararlıysanız kesinlikle tavsiye ederim.

Ayrıca bildiğim kadarıyla nikon d90 da kit lens 18-105 diye biliyorum. ve oldukça iyi işler çıkaran bir lens. Fiyatın düşmesinde 18-55 kit lens vermeleri etken olabilir. Tabii üzerindeki lens hangisi onuda yazarsanız yardımcı olmaya çalışırız.

Kolay gelsin.

Fotoğraftaki 18-55 yazan satırı baştan görememişim.

Bu 18-55 objektif VR olan mı acaba? Gördüğüm kadarıyla olanın fiyatı olmayanın iki katı falan gibi. Her halükarda iki 18-55 de slrgear.com testinde 18-105'e göre netlikte biraz geride gibi görünüyor.

Şu durumda ben olsam bu kiti pas geçerdim. 18-105'li kiti tercih ederdim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR