Nissan Navara 4x4 Camper

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan barışözgür Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 25
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,743
buarada motor yüklü hali fotolarıda ve kamp alanı genel halinide atıyım fotolara

IMG 3698

IMG 4764

buda kampa götürdüğüm bot :smiley: bonus
IMG 3482

elinize sağlık çok güzel hazırlamışsınız.
Tezgah dolabını araç kasasına yatay yerine uzunlamasına ray sistemli monte edilse, araç kasanın arkasına ulaşmada ve diğer ihtiyaçlar için alan kazanmış olabilirdiniz sanırım.

Tezgah dolabını araç kasasına yatay yerine uzunlamasına ray sistemli monte edilse, araç kasanın arkasına ulaşmada ve diğer ihtiyaçlar için alan kazanmış olabilirdiniz sanırım.
İlgi ve el emeği birleşince olmayacak şey yok.

Helal olsun

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aslında düşündüm fakat hazırda olan ray sistemi bulamadım.elde yapmaya uğraşmadım bide yükseklik fazla olucaktı kafamdaki projede.
Bide tezgahın boyu fazla gelecekti

kısacası uğraşmadım anlayacağınız

evettt

bugün fiber olmayan camlı saç kabin siparişi verdim bütün düzeni baştan değiştirmeye karar verdim...
konuyu takip eden varsa fikirlerinizi bekliyorum .

Merhaba, öncelikle elinize sağlık, insanın elinin emeğinden değerlisi yok.
Benim de yeni kasa Navaram var, karavan edinmeden önce onu camper dönüşümü ile kullanabildiğim kadar kullanmayı düşünüyorum. Tavana araç üstü çadır, yan tente, arka kasa kısmına sizin yaptığınız türde bir mutfak tezgahını dikey olarak raylı sistemle montajını planlıyorum. Araçtan şarj olacak ilave bir akü ile hidrofor, aydınlatma, şarj v.s. halledilebilir. Sıcak su için efektif bir çözüm üretemedim henüz. Belki webasto kullanarak hem çadırın içine sıcak hava hem de boiler ile sıcak su temin etmek mümkün olabilir.
Projeyi geliştirmş veya katkı sunacak fikirleri olan arkadaşlar varsa paylaşımlarını merakla bekliyorum.
Selamlar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,410
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri