nissan terrano 1 şanzıman hakkında yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan aborjjjin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,632

aborjjjin

Kamp I
Yer
istanbul
arkadaşlar Selam aracıma şanzıman aramaktayım biraz sıkıntı yarattı sadece iç aksam kısmı olabilir arazi kısmında ve kasasında bir sıkıntı yok bu konuda her türlü yardıma acıgım birde hangi kasaların şanzımanı uygun oluyor pikapların parçaları tam oluyormu bu konularda beni biraz aydınlatırsanız sevinirim hafta içi toplamaya başlayacagız şimdiden tşk

Etiketler
Ynt: nissan terrano 1 şanzıman hakkında yardım

adana cengiz bey 0 532 454 30 99--0322 428 27 44 uzak dogu oto 0212 633 63 10, aksoy kardeşler 0212 486 06 19
0212 486 00 46
0212 486 18 34

Ynt: Nissan Terrano 1 Şanzıman Hakkında Yardım

2001 Nissan Terrano II 2.7 TD kullnıcısıyım. Araç ilk hareket ettirildiğinde yani motor şanzuman ve diğer yürür aksam soğuk iken genel olarak 20 KM hızı geçince tahminimce arazi vitesinden yada şanzumandan hiç kesilmeyen "çırrrrrrrrrrrrrr" sesi başlıyor. Araç durmadıkça devam ediyor. Eğer aracı durdurup 4X ile devam edersem sesi tekrar etmiyor. 2 yada 3 KM sonra tekrar 2X ya geçerek yani motor, şanzuman ve diğer aksamlar ısınınca motoru durdursamda, tekrar kalkış yapsamda ses tekrarlamıyor. Bu durum kış mevsiminde sürekli olurken yaz mevsiminde kısmen oluyor. Şanzuman yağımım değişmesi ile kesilir diye yorumlar alsamda çok daha profesyonel bir bakış açısının yaklaşması gerektiğini düşünüyorum olaya :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri