Nissan Xtrail 2.0 Dci Alınır Mı?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Ege3580 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,984

Ege3580

Yeni Üye
Merhaba Arkadaslar,
Kullanmıs oldugum 2011 Honda Crv aracımı satıp yine 2011 yada 2012 NİSSAN XTrail 2.0 dci alma niyetim var. Araç üstü çadırla güzel geziler yapıyoruz. Ancak Honda Crv 4*4 de her yere rahat giremiyorum. Xtrail de kilitli diferansiyel var sanırım. Bagajı da daha büyük Crv den. . Crv yakıt olarak Lpg de 13lt falan yakıyor. Şu durumda xtrail 10 lt civarı yaksa beni yakıt olarak üzmez.
Sormak istediğim hafif offroad da işimi görür mü? Kronik sorunları var mıdır?

Etiketler
Merhaba Arkadaslar,
Kullanmıs oldugum 2011 Honda Crv aracımı satıp yine 2011 yada 2012 NİSSAN XTrail 2.0 dci alma niyetim var. Araç üstü çadırla güzel geziler yapıyoruz. Ancak Honda Crv 4*4 de her yere rahat giremiyorum. Xtrail de kilitli diferansiyel var sanırım. Bagajı da daha büyük Crv den. . Crv yakıt olarak Lpg de 13lt falan yakıyor. Şu durumda xtrail 10 lt civarı yaksa beni yakıt olarak üzmez.
Sormak istediğim hafif offroad da işimi görür mü? Kronik sorunları var mıdır?
Pathfinder almadan önce xtraillere bakmıştım. Bir yıldan sonrası 2x4 idi, diferansiyelin kilitli olup olmaması ileri offroadda gerekecek bir konu. Yayla, bağ bahçede güzel kullanılır. Yüksek donanım paket arayın. Arka koltuk diz mesafesi çok dar.

Pratik ve güzel bir araç ama bizi sarmadı ve 2007 Pathfinder aldık. Anahtarsız çalıştırmadan koltuk hafızasına kadar bugünün premium donanımında gerçek bir offroad ve şehir aracı. Içine 120x200 şişme yatakla zor parkurlarda kamp yapabiliyoruz.

Pathfinder almadan önce xtraillere bakmıştım. Bir yıldan sonrası 2x4 idi, diferansiyelin kilitli olup olmaması ileri offroadda gerekecek bir konu. Yayla, bağ bahçede güzel kullanılır. Yüksek donanım paket arayın. Arka koltuk diz mesafesi çok dar.

Pratik ve güzel bir araç ama bizi sarmadı ve 2007 Pathfinder aldık. Anahtarsız çalıştırmadan koltuk hafızasına kadar bugünün premium donanımında gerçek bir offroad ve şehir aracı. Içine 120x200 şişme yatakla zor parkurlarda kamp yapabiliyoruz.
İlginize tesekkurler. Pathfinderlar cok güzel ancak yakıtı cok yüksek malesef. 2. Araba olmadığından sürekli alacağımızı kullanıyor olacağız. Birde pathfinder da kronik sorun durumu nedir?

Şu anda 11.7 litre yakıyorum. Gayet makul. Özellikle kronik sorun y{k, ne kadar bakım, ne kadar zamanında parça değişimi o kadar uzun omürlü arabalar. O bir japon

İlginize tesekkurler. Pathfinderlar cok güzel ancak yakıtı cok yüksek malesef. 2. Araba olmadığından sürekli alacağımızı kullanıyor olacağız. Birde pathfinder da kronik sorun durumu nedir?ş

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri