Niva'ya Kışlık Lastik

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kreodaites Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,497

kreodaites

Yeni Üye
Merhabalar aldığım niva nın üstünde asfalt lastikleri mevcut kış lastiği olarak siz olsanız Lassa OK 144 mü alırsınız petlas ta 60 ya da buna benzer bir traktör lastiğimi? deneyim sahibi abilerin, arkadaşların yorumlarını rica ediyorum

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler
Ynt: Niva'ya Kışlık Lastik

bilmiyorum hata mı ettim ben geçen hafta kliksa dan lassa competus 195/80/15 at leri 167 liradan aldım cantın 15 ise bakabilirsin

jantların ölçüsü 16inc. Fiyat güzelmiş ama ben daha çok asfalt dışı kullanım için bir lastik arıyorum

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ozka lastik knk28 romork lastigine de bakmanizda fayda var. Desen olarak ok144 lere benziyor ve fiyat olarak daha uygun.

Serdar

HTC Desire X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ok144 te karar kıldım ve taktırdım asfaltta baya uğultu yapıyor ama sorun değil

Ok144 ile ozka arasında ki fark ozka lar daha yumuşak olması. Hayırlı olsun kazasız belasız iyi günlerde kullanin.

Serdar

HTC Desire X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim lastik işini karara bağladık, şimdi arazi vitesleri nerde ne zaman kullanılır onu araştırıyorum forumda

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri