DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Öğrenciye Uygun Arazi Aracı. Üstadlar Yardım

'ARAZİ ARAÇLARI' forumunda EgeAyhan tarafından 17 Ocak 2018 tarihinde açılan konu 2531 kişi tarafından okunmuş, 19 cevap yazılmıştır

1. azizbedir

azizbedir Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    14
    Küçük motor her zaman az yakmaz araç sürekli zorlanarak gidiyor büyük motor arabanın daha rahat akmasını sağlıyor senide yormuyor tek kapı 1.6 vitara tavsiyem ben 5 kapılısını kullanıyorum

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. EgeAyhan

EgeAyhan Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Teşekürler eğer fiyatları bana uyarsa düşüneceğim çünkü jimny bana pek uymuyo.

3. feyz

feyz live fast^

Alınan Beğeni:
    57
    Meslek:
    developer
    Web Sitesi:
    http://since90s.co
    o bütçeye jimny bulup yürütmek zor, yerinde olsam toplanmış bir samurai alırdım..

4. EgeAyhan

EgeAyhan Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    teşekürler usta ama samurayın uzun yol gibi bi kabiliyeti yada şehir içinde kullanılma olasılığı pek yok diyolar hatta 2. araç olmayacaksa samuraydan kaçının diyorlar eğer bu doğru değilse tecrübelerini anlatabilirmisin yada hangi yıl samuraylara bakmamı önerirsin ? Teşekürler şimdiden, bi süredir forma giremedim hep bi sıkıntı oldu açmaya çalışınca forum açılmadı kusura bakmayın cevap yazmadığım için nedenini bilmiyorum ama hata verdi forum.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...