Off Road Araçlarınıza ön,arka tanpon,yan basamak Stepne taşıyıcı (Ankara)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan takoser Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 47
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,775
Ynt: Off Road Araçlarınıza ön,arka tanpon,yan basamak Stepne taşıyıcı (Ankara)

güzel açıklama bilgiler için teşekkürler. eminim ki yapan ustalarımız da (ellerine sağlık) bu konuyu değerlendireceklerdir.Takip....

Etiketler

Arkadaşlar yapmayın adamların fiyatları bu yaptırmak isterseniz yaptırırsınız yaptırmak istemezsenin okuyup geçerseniz niye bu kadar acımasız eleştiririyorsunuz...
Lütfen bu olayı demir işçiliği malzeme fiyatına bağlamayın bu iş camlara ferforje yapmaktan çok ileri. hatalı bir işçilik aracınız şasesinde onarılmayacak zararlar verir yada hatalı bir tampon imalatı vinçinizi kırar...
Olaya bide şu açıdan bakın bir çoğunuz biliyordur Antalyada ahmet usta var buradan o kadar yakıt yakıp ona tampon yaptırmaya gidiyoruz şimdi hesaba vursanız bu fiyatlardan çok daha fazla çıkar ama aracımızı seviyoruz ve gidiyoruz....
yani diyeceğim arkadaşlar lüksünve keyfin bedeli olmaz Genellersek 100tl yede takım elbise var 1000tl yede var....

ozgursenyurt' Alıntı:
Arkadaşlar yapmayın adamların fiyatları bu yaptırmak isterseniz yaptırırsınız yaptırmak istemezsenin okuyup geçerseniz niye bu kadar acımasız eleştiririyorsunuz...
Lütfen bu olayı demir işçiliği malzeme fiyatına bağlamayın bu iş camlara ferforje yapmaktan çok ileri. hatalı bir işçilik aracınız şasesinde onarılmayacak zararlar verir yada hatalı bir tampon imalatı vinçinizi kırar...
Olaya bide şu açıdan bakın bir çoğunuz biliyordur Antalyada ahmet usta var buradan o kadar yakıt yakıp ona tampon yaptırmaya gidiyoruz şimdi hesaba vursanız bu fiyatlardan çok daha fazla çıkar ama aracımızı seviyoruz ve gidiyoruz....
yani diyeceğim arkadaşlar lüksünve keyfin bedeli olmaz Genellersek 100tl yede takım elbise var 1000tl yede var....

Bende aynı sizin dediğiniz gibi düşünüyordum,fakat eleştirilere yazılan yanıt ve tavır beni çok rahatsız ettiği için yazdım o yazıyı.Ben zaten bu keyfe bedel biçmeye karşıyım.Neden keyfin bedeli yüksek oluyor,yada offroadcu olunca yolunacak kaz görüyorlar,ben bunu sindiremiyorum.

benim dediğim tamponlar bunlardı arkadaş kendisi yapmış sitede de var ama şu an bulamadım 200 lirayı bulmadı iki tamponun maliyeti diyor bence süper olmuş çoğu ustanın elinden böyle iş çıkmıyor ne yazık ki !

S7300944

S7300959

takoser' Alıntı:
selamlar şu şekilde çalışmalarımız var ama sizin isteğinize görede imalat yapabiliriz saygılar

Ustam kolay gelsin çok güzel çalışmalar. Benim merak ettigim biraz çılgınlık ama 2002 ve 2006 kasa cr-v lere bu tip plastik tampon sökülmeden vinç yapılabilirmi ve maliyeti tahminen vinç hariç ne kadardır. Şimdiden teşekkürler.

ustam kolay gelsin

2004 model l200 için tavana sepet yaptırmak ıstıyorum ,cok yukarda durmayan, sisleri rahatca monteedebılecegım ,bıraz agırlık taşıyabılecek, fakat cok agır olmayacak bır sepet

tahmını bır fıyat verebılırmısınız

dukkanada en kısa surede ugrayacagım açık adresı yazarsanız cok ıyı olur

veyada bu modelın rüzgarlıgı ve yan yazısı olmayanı

Thule

Thule 2

Ustaların ellerine sağlık sözümüz yok. İşçilik farklı birşey tabii ki.
Makina Metal öğretmeniyim. Demir ve çatı işleri yapıyorum.
Kendi sepetimi kendim yaptım. 135x250x10 cm maliyeti 150 tl yi bulmadı.
Tamponumu da kendim yapacağım. Hemde vinci seyyar olacak şekilde soketli ister önde kullan ister arkada kullan istersen sök bagajda taşı. Bir tabaka sac 3mm taşıyıcı kısım 5mm ( ağırlığı düşürmek için) olacak şekilde ön ve arka tamponun giyotin makasta istenilen ölçüde kesim apkant presde istenilen şekil ve açıda büküm gemi yan sanayiden de istenilen şekil ve ölçüde mapa ve taşıyıcılarla maliyet fiyatının 300 Tl yi geçmeyeceğini düşünüyorum.
İşçilik ve kar bu tip işlerde birebir değildir. Ustalar haklı fakat 1 e 2 oranınıda geçmez. Fiyat max. ön ve arka tampon için 1000 tl yi ancak bulur.
Bu yazdıklarım bilgi amaçlı idi. Bana sana 1000 tl vereyim bana ikisinide yap derseniz yapacak zamanım malesef yok.

Amacım kimseyi rencide etmek değildir.

Aynı ön tampona dışarıdan getirtip 2500- 3000 tl veren arkadaşlarımız da var.
Bizim ustalarımızda bana göre onları baz alarak fiyat belirliyorlar diye düşünüyorum

Saygılar

en sonunda çözücem bu metal işlerini o olacak ;D

Bana göre de parayı öderken içiniz rahat ediyorsa eder'i odur. Dolayısı ile kafa karışıklığına, mide ağrısına gerek yok. 8)

niva61' Alıntı:
Ustam kolay gelsin çok güzel çalışmalar. Benim merak ettigim biraz çılgınlık ama 2002 ve 2006 kasa cr-v lere bu tip plastik tampon sökülmeden vinç yapılabilirmi ve maliyeti tahminen vinç hariç ne kadardır. Şimdiden teşekkürler.
selamlar aracı görmeden fikir yürütmemiz olumsuz olur toyata vx 100 e tanbonda ufak bir tadilatla monaj yaptık aracınızı görürsek daha uygun olur ona göre de fiyat verebiliriz yerimize uğrarsanız daha uygun olur saygılar

mserdemir' Alıntı:
ustam kolay gelsin

2004 model l200 için tavana sepet yaptırmak ıstıyorum ,cok yukarda durmayan, sisleri rahatca monteedebılecegım ,bıraz agırlık taşıyabılecek, fakat cok agır olmayacak bır sepet

tahmını bır fıyat verebılırmısınız

dukkanada en kısa surede ugrayacagım açık adresı yazarsanız cok ıyı olur
çeşitli tavan sepetleri yaptık sizin içinde uygun bir model yapabiliriz tahmini bir fiyat veremeyeceğiz adresimizi takoser başlığının üzerine tıklarsanız açık olarak görebilirsiniz saygılar

2004 model gerçi benimki 2001 model ama kasa aynı ,sepeti tavana nasıl monteliyecez önce ayaklar tavana vida ilemi tutturulacak yoksa kendi orjinal kanallarına göre çıtalar varmıdır bunlarda suluk yok ondan soruyorum

herkese selamlar gec olmus ama ıhıyacım var land cruiser ıcın stepne tasıycı ankara veya dısarısıda olabılır

Tanponlarımız 5 mm kalınlığında sacdan imal edilmiştir elektro sıtatik toz boyalıdır ön tanpon 1250 tl arka tanpon 1250 tl stepne taşıyıcılı olursa 1500 tl dir montaj dahildir Takoser otomativ 0312 386 34 60 GSM 0541 810 32 24-25 Ankara ostim

Ekli dosyayı görüntüle 227420

Ekli dosyayı görüntüle 227421

Ekli dosyayı görüntüle 227422

Ekli dosyayı görüntüle 227423

Ekli dosyayı görüntüle 227424
usta ostimde yer neresi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Geri