Off Road Sis Lambası

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Umutmavisi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,911

Umutmavisi

Yeni Üye
Herkese merhaba Fiorino Treking paket aracımız evimizin 2 aracı genellikle piknik su doldurmak ve babamın en sevdiği Kırklareli sınır köylerinde gezmeyi çok seviyor
o bölgeyi bilen bilir sis bastığı zaman aracın farları etki etmiyor araca 4 adet kare demir sis farı aldım ama takmadan önce gerek gruplar gerek komşum kafam çok karıştı
Ledleri port bagaj ara atkısına montaj etmeyi düşünüyorum ama bu şekilde muayene de ve çevirmede sorun olur olabilir ve kolay çalınır dediler

Etiketler
Açma kapama düğmesi varsa muayenede sorun olmuyor, bu ara polisler taktı kapak örtü bulunması gerekli diye ancak küçük yerlerde sorun olmaz.

Teşekkür ederim ön tampon ızgaranın içine saklayayım dedim ama ışığı çok perdeliyor örtü yaptırırsam sorun olmaz yani

m
Herkese merhaba Fiorino Treking paket aracımız evimizin 2 aracı genellikle piknik su doldurmak ve babamın en sevdiği Kırklareli sınır köylerinde gezmeyi çok seviyor
o bölgeyi bilen bilir sis bastığı zaman aracın farları etki etmiyor araca 4 adet kare demir sis farı aldım ama takmadan önce gerek gruplar gerek komşum kafam çok karıştı
Ledleri port bagaj ara atkısına montaj etmeyi düşünüyorum ama bu şekilde muayene de ve çevirmede sorun olur olabilir ve kolay çalınır dediler

dereköy , çağlayık , elmalı , aziziye bölgesi tam bir doğa harikası , yazın çok keyifli ama kışın çok sis ve tipi olduğu için riskli bölgeler. motorsikletlerde kullanılan kaliteli ve ufak boyutlu delici ledler işinizi görecektir. Büyük boyutlu sis lambalarına gerek yok ayrıca aküden fazla enerji çekmediği için akünün ömrüne negatif etkisi olmaz.

m

dereköy , çağlayık , elmalı , aziziye bölgesi tam bir doğa harikası , yazın çok keyifli ama kışın çok sis ve tipi olduğu için riskli bölgeler. motorsikletlerde kullanılan kaliteli ve ufak boyutlu delici ledler işinizi görecektir. Büyük boyutlu sis lambalarına gerek yok ayrıca aküden fazla enerji çekmediği için akünün ömrüne negatif etkisi olmaz.

16 Led 48w Off Road Sis Farı Lambası Kare Gemi Tekne Slim 12v - n11.com

Merhaba ben bu üründen 4 adet aldım

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR