Off Road Ve Konfor Amaçlı Makas Kulakları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan apneist Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 51
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 60,534

apneist

Kamp I
Aparat makas hareketini artırarak sert zıplamalarda sertliği absorbe ediyor ayrıca 2 inc yükselte sağlıyor.
L200 tüm modellere uyumlu kesip biçme, delme, kaynak olmadan montajı yapılıyor.

Yurt dışından gelmesi çok daha maliyetli bu sebeple kendimiz ürettik

Araçlarına uygulanmasını düşünen arkadaşlar benimle irtibat kurabilir

Daha fazla araştırma için ebay link
http://www.ebay.com/itm/MITSUBISHI-L200-TRITON-MK-ML-06-UP-LEAF-SPRING-SUSPENSION-EXTENDED-2INCH-SHACKLE-/231164471555?pt=AU_Car_Parts_Accessories&hash=item35d279e903&vxp=mtr

Fotograf 43

Etiketler
Ynt: Off Road Ve Konfor Amaçlı Makas Kulakları

Ben de toyota ln65 ime yaptırmayı düşünüyordum hazırı varmış kullanabilirim :smiley:)

5cm yüksekliğe ihtiyacım da vardı.

Sizden ricam arka için bu shackle ları kullandık diyelim. Ön içinde dingil ve makas arasına takoz vs yada yine bu şekilde (hareketsiz de olur) küpe ile yükseltme çözümü de sunmanız.

Özelden veya buradan yada telefondan irtibat kurabilirsiniz 0505 322 04 87

Selamlar

Bizimde 2 adet off road aracımız var kendi atölyemizde kendi ihtiyaçlarımız doğrultusunda bişeyler yapıyoruz ford ranger toyota pickup 2013 ve mitsubishi l200 için sabit yükseltme amaçlı makas kulakları yapıyoruz bunlarda sorun yok.
Sizin aracınız içinde yapabiliriz fakat ön ve arka orj makas kulaklarını bize ulaştırmalısınız ki bizde aynısının uzun olanı yapalım.

Uygulamış olduğunuz araçlar var mı? Resim paylaşabilirmisiniz?

Bunlar ford ranger ve mitsubishi L 200 sabit yükseltme kulakları

Fotograf 1 22

Fotograf 3 10

Fotograf 1 23

Fotograf 47

Fotograf 3 11

Elinize sağlık, bükümlerden kastonızı şmdi anladım.

Dodge 250 ye uyucağını sanmıyorum ama dediğim gibi orjinal makas kulakları ulaştırrsanız aynısının uzunlarını yapar yollarız

Merhaba

2000 model Nissan Skystar D22 için yükseltme kiti uygulama dahil fiyat alabilirmiyim?

Saygılarımla

Çamurunuz bol olsun

Ürünün yurt dışındaki ismi revolver shackle'dır. Makas küpesinin izin verdiği aşağı salınım miktarını artırmak için kullanılır.

Selamlar
Tabiki L200 iin hazırda mevcut.
Mafsallı kulak fiyatı 350 tl dir.

oguz28' Alıntı:
Dodge 250 ye uyarmı?

dodge 250 arka makas küpeleri terstir uzatırsanız araba yükseleceğine alçalır ancak şase bbağlantıları dahil tüm sistemi değiştirerek arka kısmı yükseltebilirsiniz

Daha önce kullandığım mıtsubıshi araçlar
2009 4*4 l200 34 SC
2005 4*4 pajero 34 BP
2009 4*4 34 Gc
22/10/2014 tarihinde aracımı maroto servisine 4*4 ışığı sürekli yanıp sönüyor şikayetiyle gönderdim.yapılan kontroller sonucunda bize ön tarafta 4*4 siteminden bir parçanın düştüğü bu parçanın fiyatının 1200 tl olduğunu indirimli olarak 950 tl ye yenisinin takılması gerektiği söylendi.aracım servisten geldikten sonra ön kısmın fotoğraflarını çektim ve internette forumlarda yardım istedim. Gezenbilir.com da bana 4*4 hortumu cıkmış denince başka bir l200 den hortumları kontrol ettim bir tanesi cıkmış bir tanesinin de hortumun girdiği kızım kırıldığını hortumun içinde belirgin bir şekilde durduğunu gördüm .parçanın 950 tl olması imkansız olan basit bir parça
Bu durumdan sonra tüm web siteleri bloglarda,forumlarda,clublerde karşılaştığım tüm mıtsubıshi kullanıcılarına bu durumu anlatmayı kendime görev ediniyorum

Read more: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=105474.0#ixzz3HXf5uc3P

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.