Offline Gps Tracking Programı Hk

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan pilgrimage Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 45
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 70,934
Ynt: Offline Gps Tracking Programı Hk

Kesinlikle turkiye haritasini oruxmaps dosyasinin icibde mapfiles dosyasina aktarip daha sonra programi acip offline maps tuslayin turkey adi cikacak onu actinizmi bitti

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler

ege_men' Alıntı:
Kesinlikle turkiye haritasini oruxmaps dosyasinin icibde mapfiles dosyasina aktarip daha sonra programi acip offline maps tuslayin turkey adi cikacak onu actinizmi bitti

Yükledim, çok güzel yürüyüş için offline haritası, ancak sahil kıyı şeridi bende çıkmıyor, fakat kumsalları gösteriyor.

Teşekkürler, forumun en güzel yanı bu işte , yardımlaşmak.

Rica ederim yanliz bana bu olayin stalite olani lazim arazi olayini gormek icin

oru xmap icin yukarda verilen yamayi yap. orda yandex sat ve google hybrid terrain cikiyor. yama dosya olarak iniyor.
ust kosede bir yere tiklayonca iniyor
Cep Telefonumdan tapatalk ile gönderildi.

Ben yapamadim yardimci olurmusunuz

ust taraflarda bir yere tiklayinca iniyor du.

Cep Telefonumdan tapatalk ile gönderildi.

Tsey' Alıntı:
Geziler yaklaştı bekliyoruz :smiley:

Maalesef yeni orux ile birlikte herşey geçersiz kılınmış. Harita kaynakları, harita download hepsi...
MOBAC'ın 1.7 versiyonunda uydu görüntüleri olmasa da topoğrafik haritalar halen yüklenebiliyor. Tek çıkış yolu bu...

zucchero' Alıntı:
Maalesef yeni orux ile birlikte herşey geçersiz kılınmış. Harita kaynakları, harita download hepsi...
MOBAC'ın 1.7 versiyonunda uydu görüntüleri olmasa da topoğrafik haritalar halen yüklenebiliyor. Tek çıkış yolu bu...

Yeni versiyon derken? ben kullaniyorum halen?

Screenshot 2014 04 24 10 32 41

Screenshot 2014 04 24 10 32 52

Bende olan bi

Uploadfromtaptalk1398327221223

VERDİĞİNİZ LİNK TEN İNDİRDİĞİM YAMA İLE , AYNEN SİZİN Kİ GİBİ OLDU , GOOGLE ÇIKIYOR ARTIK ,TEKRAR TEŞEKKÜRLER.

serhatoz' Alıntı:
Yeni versiyon derken? ben kullaniyorum halen?

http://sourceforge.net/projects/mobac/files/Mobile%20Atlas%20Creator/MOBAC%201.9/

adresinden MOBAC 1.9.16 versiyonunu bilgisayarınıza indirin ve bir zip programı ile bilgisayarınıza bu dosyaları açın

www.peepor.net/loonchew/blog/wp-content/uploads/2011/06/google_satellite_hybrid.zip

adresinden dosyayı indirin. Yine zip programı ile bu dosyayı MOBAC'ı kurduğunuz dosyanın altında bulunan mapsources dosya klasörüne bunu açın.

MOBAC programını çalıştırın. Dilediğiniz yerin google hybrid haritasını oruxmaps sqlite formatında kaydedin ve cep telefonunuza aktarın...

MB sınırı olmadan ve cep telefonunuzun kotasından kullanmadan haritanızı indirmiş oluyorsunuz...

Ben Alpinequest GPS Hiking programını kullandım ve çok beğendim. Temel olarak Oruxmaps, Gaia GPS vs offline uygulamalar gibi çalışıyor. Diğerlerine göre artıları da var eksileri de var. Ama artıları daha fazla bana göre. Türkçe kullanmak Isteyen olursa Türkçe pro dosyasını özelden gönderebilirim. %90 Türkçedir. Ayrıca telefonumda diğer offline maps gps uygulamaları da kurulu. Hangisine ihtiyaç duyarsam onu kullanıyorum.

Shadowjedi' Alıntı:
Birinci sayfada yazmıştım, Mation-X tavsiye ederim.
Üstadım,
Sormak istediğim bir konu var, eğer daha önce açıkladıysanız ben bulamadım, tekrar için kusuruma bakmayınız.
Kackar lar için hazırlanmış daha önce kullanılmış denenmiş Google earth rotalar var. Bu rotaları Motion-X in içine alabiliyor muyuz?
Alabilirsek bunu basit bir şekilde açıklanabilirsiniz çok memnun olurum.
Ben Motion-X i iPad için kullanmayı planlıyorum.
Yardımcı olabilirseniz memnun olurum,

Selamlar, sevgiler...

Burak Dirican

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri