Offroad Donanımlı 1999 5 Kapı Suzuki Becce Yüksetme

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan nrş Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 28
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 63,013

nrş

Kamp II
1999 model sorunsuz aracım satılıktır.
3 inch becce yapımı extreme kit
döküm kovan
MT lastik
manual hubs
trigger kayışı yeni değişti.
fren balataları 6 ay önce yenilendi.
aracın diff yağları, motor yağları , radyatör suyu kısacası yapılacak herşeyi yeni yapıldı.
moonvizör,
ön ve arka özel yapım offroad tampon
önde aktif çalışı vinç
rüzgarlık....

Aracımda orjinal becce yükseltme ile yükseltilmiş olup sorunsuzdur.

2

3

1

Etiketler

Ynt: Offroad Donanımlı 1999 5 Kapı Suzuki Becce Yüksetme

Bolu'da havalar ısınmadan hemen önce kar gezimizden bir enstante...

1

2

3

Josef' Alıntı:

Araç hali hazırda bindiğim ve kullandığım bir araç . Satma için en önemli ve belki de tek nedenim bir önce kullandığım Toyota'nın genişliğinden sonra bana biraz küçük gelmesi. Fiyat olarak 25 bin olarak düşünüyorum.

Ayna mahruti orjinal. Benim kullanımım için yeterli...
Kilit yok , ama araba bende kalırsa ; bu sene artık geçti , önümüz yaz ama...; seneye arkalara ARB kilit düşünüyorum. ;)

Bu hafta sonu ufak bir gezimiz oldu. Beni ziyarete gelen ailemle önce Yumrukaya , sonra Gölköy ve daha sonra da müthiş güzellik olan Bolu'nun Pamukkalesi ''Akkayalar''ı ziyaret ettik. Bu sene yağış az oldu ama kısmen arabayı çamurladık ;)

5

6

1

2

3

Allah'ın yarattığı bu güzelliklereen sonra kulakları çınlasın çok değerli bir dostumuzun en sık yaptığı sert MARKET turuyla gezimizi sonlandırdık.Arabada biraz çamur gördü de kendine geldi....

7

8

güncel , ilgilenenler için pazarlık açıktır.

nrş' Alıntı:
Allah'ın yarattığı bu güzelliklereen sonra kulakları çınlasın çok değerli bir dostumuzun en sık yaptığı sert MARKET turuyla gezimizi sonlandırdık.Arabada biraz çamur gördü de kendine geldi....
Bu devirde MARKET turundan daha serti ne olabilir hocam. ;D Elimizde birer plastik bomba. Al babam al. Ay sonu kart ektresi elimizde patlasın :eek: ::smiley: :D ;D

Valla Hocam haklısın asıl adrenalin hem alışverişi yaparken hem de ay sonu ekstre mi ne o zımbırtıyı gördükten sonra ;D
Hangi aktivite böyle tek seferde iki kez adrenalin salgılatır ki ??? :D

Güncel, ilgilenenler için pazarlık payı mevcuttur...

Ev alma düşüncem olduğu için 23.000 olarak yeni fiyat ...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR