OFFROAD07; Maden Koyu - Mehmetli Bükü - Tekirova - Beycik - Üçoluk Yaylası - Altınyaka - Antalya

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan dora Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 53
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,929

dora

toros and toros
Yer
ANTALYA
Offroad07 bayram etkinliğini 4 araçla tamamladı.Huzur sevgi ve dostluk ortamını ailelerimizle doyasıya yaşadık.Antalyada havaların güzel gitmesi bizlere yazdan kalma günleri yaşattı.Deniz,dağ,patika,yayla derken güzel etkinliğimizi tamamladık.Faaliyet sonunda hep bir ağızdan haftaya nereye kopalım diye plan yapmaya başldık bakalım ne olacak şimdi etkinliğimizden görselleri sizlerle paylaşmak istiyorum;

IMG 0727

IMG 0730

IMG 0747

IMG 0750

IMG 0762

Tekirovadan sonra yarıkpınar mevkiinde küçük bir dere yürüyüşü yaptık sonbaharın tüm renkleri mevcuttu

IMG 0754

Yarıkpınar

IMG 0767

Beycikten sonra ki maden koyu yoluna girdik herksete ayrı bir heyecan....

IMG 0782

Zorlu olacağını düşündüğümüz fakat iş makinelerinin düzelttiği toprak yollarda çam ağacı aroması eşliğinde ileliyoruz

IMG 0792

IMG 0785

IMG 0820

Maden koyu

IMG 0930

Kamp alanımız

IMG 0836

IMG 0834

IMG 0896

Akşam yemeğiğmiz sac kavurma ve güveçte bulgur pilavı

IMG 0870

IMG 0854

IMG 0893

IMG 0860

Bulunduğumuz koya ismini veren maden krom yıllar önce Fransızlar bu bölgede krom çıkarmışlar fakat sanıyorum rezervler azalınca işi bırakmışlar çevrede o yıllardan kalma tüneller var;

IMG 0842

IMG 0847

IMG 0915

Sabah muhteşemdi

IMG 0928

IMG 0924

IMG 0919

IMG 0925

Sabah erken kalkıp eşimle birlikte yürüyüş yaptık arka plan at limanı

IMG 0942

IMG 0937

IMG 0933

Sabah misafirlerimiz vardı;

IMG 0947

Kamp alanımızda eski bir kepçe ve dora

IMG 0949

Kaderine terk edilmiş ağlar ve deniz kabukları

IMG 0953

IMG 0976

IMG 0975

IMG 0974

Dönüş yolundan maden koyu

IMG 0979

Çıralı sahili;

IMG 0983

IMG 0987

IMG 1005

Daha sonra Mehmetli büküne girip koyun tadını çıkardık

IMG 1004

IMG 1002

IMG 1001

Tanıdık bir doğa harikası beycikbükü

IMG 1017

Daha sonra dağlara vurduk ekibi Beycik üçoluk yaylası Altınyaka ve Antalya yaptık;

IMG 1023

Üçoluk ta yemek molası verdik

IMG 1026

IMG 1027

IMG 1025

Buradaki nefis yemeklerden sonra eve doğru yola düştük ekip çok mutluydu ayrılırken herkesin ağzında bir daha sözleri dolanıyordu....

IMG 0751

Etiketler
Ynt: OFFROAD07; Maden Koyu - Mehmetli Bükü - Tekirova - Beycik - Üçoluk Yaylası - Altınyaka - Antalya

Selam arkadaşlar ya siz bu sabah sabah bu sıkıcı şehir istanbuldan bana eziyet etmek içinmi bu fotoğrafları yaynlıyorsunuz.Allah iyiliğinizi versin bol bol gezin.kazasız belasız.inanın burda kıvrandım durdum bu son bahar oralara gidemedim ama sayenizde fotoğrafları gördüm inşaalllah en kısa zaman da denk getirip tek başımada olsa bir turlamam gerek yoksa durum vahim.iyi gezmeler.takip ediyorum.

Ynt: OFFROAD07; Maden Koyu - Mehmetli Bükü - Tekirova - Beycik - Üçoluk Yaylası - Altınyaka - Antalya

freegraf' Alıntı:
Selam arkadaşlar ya siz bu sabah sabah bu sıkıcı şehir istanbuldan bana eziyet etmek içinmi bu fotoğrafları yaynlıyorsunuz.Allah iyiliğinizi versin bol bol gezin.kazasız belasız.inanın burda kıvrandım durdum bu son bahar oralara gidemedim ama sayenizde fotoğrafları gördüm inşaalllah en kısa zaman da denk getirip tek başımada olsa bir turlamam gerek yoksa durum vahim.iyi gezmeler.takip ediyorum.

Antalya ya geldiğiniz zaman sizi yanlız bırakmayız çünki o bölgede keşfedilmeyi bekleyen çok yer var.

ya arkadaşlar siz deliye taş gösteriyorsunuz ben o yerleri genellikle yalnız geziyorum.bitmiyorki...birde uzak..ama Allah büyük.selamlar fotoğrafların devamı varsa gelsin lütfen bunlar tadımlık gibi ama ne gezi olmuş.

gezimi ziyafetmi afiyet olsun vede helal olsun .birede toyotayı cıkar diğerlerinde hangisi daha verimli desem cevap hepsi ama yinede biri farklı olurmu ortadan bir cevap ve selamlar.

gezinizi ve çoğrafyayı çok beğendim. inşallah görmek banada nasip olur. mersinden selamlar. :smiley:

Biz sürekli bunları tekrarlıyoruz, herkesi bekleriz ve ağırlamaktan onur duyarız. Hangi araç daha başarılı sorusuna cevap vermek zor çünkü kimse benim aracım kötü diyemez ;) Biz ekip halinde başarılı araçlarımız var diye düşünüyoruz, bu ortamlarda görüp karar vermeniz lazım ;) ;D

güzel gezi aynı yerlerde geziyoruz ama tanışmıyoruz umarım karşılaşırız tanışırız paylaşım için teşekkürler :smiley:

sn.persumer arkadaşa ve ekibine.samiyetine ve ilgisine teşekür derim.Dünya küçük. Arac konusunda size katılıyorum ...teşekürler ve iyigezmeler..hepinizede selamlar olsun.

bsayil' Alıntı:
güzel gezi aynı yerlerde geziyoruz ama tanışmıyoruz umarım karşılaşırız tanışırız paylaşım için teşekkürler :smiley:

Aslında defalarca karşılaştık ama maalesef sohbet etme ve paylaşma şansınız olmadı. Trafikte de karşılaşıyoruz. Aslında birgün beraberce sağlam bir rota yapmak lazım, Antalya dan çok ciddi katılım olacağına inanıyorum.

freegraf' Alıntı:
sn.persumer arkadaşa ve ekibine.samiyetine ve ilgisine teşekür derim.Dünya küçük. Arac konusunda size katılıyorum ...teşekürler ve iyigezmeler..hepinizede selamlar olsun.

Mutlaka bekleriz. ;)

persumer' Alıntı:
Aslında defalarca karşılaştık ama maalesef sohbet etme ve paylaşma şansınız olmadı. Trafikte de karşılaşıyoruz. Aslında birgün beraberce sağlam bir rota yapmak lazım, Antalya dan çok ciddi katılım olacağına inanıyorum.
sanırım ben biraz uzak kaldım daha dikkatli olacağm bir dahakine kaçırmıyacağım tabiki bir arada daha güzel şeyler yaparız bizim mekanımız biliyorsunuz yeni sanyide Ahmet ustanın dükkan görüşmek üzere

Aslında bu hafta içi Ahmet ustanın dükkana uğrayıp hem tanışmak hemde feyz almak istiyorum. Geçen hafta garaj aksesuar Bülent ile konuşmuştuk bunu. Umarım tanışma imkanımız olur.

persumer' Alıntı:
Aslında bu hafta içi Ahmet ustanın dükkana uğrayıp hem tanışmak hemde feyz almak istiyorum. Geçen hafta garaj aksesuar Bülent ile konuşmuştuk bunu. Umarım tanışma imkanımız olur.
genelde akşam üstleri orda oluyorum hergün görüşmek üzere benim kocaoğlanıda yakından görmüş olursunuz satıyorum belki b
çevrenizde isteyen olursa aklınızda kalır ;D

Anlaşıldı ;) Umarım aynı zamana rastlarız, çok isterim görüşmek üzere. :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri