Oğuz Beyin Yeni Karavanı Mercedes 313 4X4 Sprinter

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan güngör Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 25
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,814

güngör

Zirve
Yer
İstanbul
Arkadaşlar,

Oğuz beyin yeni yaptırdığı karavanı yollara çıkmış, karavanı görmedim sanırım Oğuz bey ve eşi Tülay hanım yeni araçlarıyla
ilk gezilerindelerdir ancak Oğuz beyin izniyle bloğundaki resimlerinden görebileceğiz.

Sağlıklı ve güzel günlerde keyifle kullanmaları temenilerimi gönderiyorum. Selamlar.

http://www.oguzsevim.com/2011/08/28/karavanim-2/

Etiketler
Ynt: Oğuz Beyin Yeni Karavanı Mercedes 313 4X4 Sprinter

Oğuz Hocamın güzel günlerde, gezilerde kullanması dileklerimi burada da yineliyorum.
Akhisar'a uğradığında görmüştüm; güzel bir 4x4 motokaravan olmuş.

Cavid Sezen

Harika bir işçilik güzel bir dizayn olmuş. İmakan olsa detayları öğrenebilsek
Rıza

En önemli şeyi unutmuşum Sağlık ve sıhhatle kaza ve beladan uzak mutlulukla kullansın..
Rıza

Çok ama çok güzel olmuş,güzel günlerde kullanın Oğuz hocam.

Halım 4x4 bir karavan yada camper gülegüle kullanmanız dileğiyle heralde maliyeti bi yüzlüğü bulmuştur.

gördüğüm en güzel karavan hayırlı olsun avrupaya taş çıkarmış yapım aşamasınıda görebilsek çok güzel olurdu sakıncası yoksa maliyet hakkında bilgi verirseniz sevirim..

sayın Oğuz bey yeni karavanı güzel gezilerde ,kazasız belasız kulanmanızı dilerim.Sağlıklı mutlu geziler dilerim.

Oguz bey gule gule kullanin araciniz mukemmel olmus.

Bu arada yeri degil ama eklemeden edemeyecegim. Bence fotograf konusunda fazla mutevazi davraniyorsunuz. Sitenize amator fotografci yazmissiniz ama kesinlikle bu gunlerde sacma sapan fotograflarin altina ismini ve "........ Photography" yazmakla fotografci olundugunu sanan insanlarin yaninda bir duayensiniz. Bende amator olarak fotografcilikla ugrasan birisi olarak fotograflarinizi cok begendim.

birçok arkadaşımız gibi benimde hayallerimdeki bu karavanı iyi günlerde, sağlıkla, sıhatle bol geziler dilerim, karavanınız çok güzel olmuş :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri