ok 144 mü baysal extreme desenli lastikmi ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan xendasouc Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,047

xendasouc

Hayat ilerledikçe görüntüler bulanıklaşır...
Yer
rize
bugün eve dönerken lastikçiye uğradım ve ok 144 1 takım lastik fiyatını sordum 4 lastik 4 iç lastik ve montaj dahil 900 lira
öte yandan baysal lastik enson nette baktığım fiyatı adet 200 tl iki lastikte aynı kapıya çıkıyor fiyat olarak
kışın kar için hangisi daha başarılı olur ok144 mü yoksa baysal kaplama lastikmi ikisi arasında kararsız kaldım...

Etiketler
Ynt: ok 144 mü baysal extreme desenli lastikmi ?

TRABZON da ok 144 fiyat 200 tl ben geçen hafta taktırdım....

rize ' dede aynı fyat 200 lira lastiğin tanesi 4 adet iç lastikle beraber toplam 900 lira zaten kaplama lastiğe kafam takılıyor yine ok 144 alacağım

Kar ve buzda hic bir MT lastik vede OK 144 başarılı degildir Ok lara ince zincir takarsan kardada on numara iş görür ok ların ara dişlerini kesersen camurda sorunsuz kullanırsın kaplama lastik agırdır Ok daha hafifftir araca yük bindirmez

slm jantlar dahil takas yaparım istersen resimlerim var 1000 yapmadım

bende 205/80/16 brıgstone dueler ht var 3000 km anca yapılmış takas düşünürmüsünüz

jant ihtiyacım yok teşekkür ederim elimde aracımın 1 takım orjinal 1 takımda sorento jantı mevcut

dostum merhabalar,,, bende defender 110 var (2700kg civarı) normalde muddstar kullanıyorum

ama ağır çamur ve kanallı yolda baysalı tercih ediyorum ve cok memnunum tutunması cok iyi ve

asfaltta sesi az; ok da iyidir toprakta yada yarışta ama genelleme yaparsak offroadda baysal baska

yerim ikitellide müsait oldugunuzda buyrun gelin bir görün kararı kendiniz verin en doğrusu

DOĞAN OTO

31x10,5x15 Silverstone mt117 extrem var;birde şimdi, insaturbo buldum ;bence başarılı; arkadaşlarım kullanıyor4 adeti 1200 tl gibi;insaturboların......117xtremlerde 1800-2000 gibi 4 adeti.....

DSCF2711

sadece kış için kullnacağım için kaplama ok 144 yaptırıyorum tanesi 90 lira uygunda ve sorento jantına uygulamayı düşünüyorum iç lastikkli olarak ..olmazsa orjinal jantlara takaacağım artık..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri