Olympos Kamping Alanları İçin Yardım Lazım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TaylanG Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,353

TaylanG

Yeni Üye
Öncelikle site gerçekten çok yararlı bilgilendirmeler de bulunuyor herkese teşekkür etmek istiyorum.
4 arkadaş bayram tatilinde biraz dışarıya çıkıp hem eğlenmek hem de rahatlamak amacıyla kamp yapma kararı aldık, daha önce ZRF'den dolayı çadır tecrübemiz var ancak sorun Olympos'ta kamp yerine dair bir bilgimizin olmaması.Genç nüfusun yoğunlukta olduğu kamp alanları arıyoruz, önerilerinizle yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim. :smiley:

Etiketler

Olimposta heryer kamp alanı.

Tabi ücretli kenar köşede ücretsiz yerler olabilir fakat Olimpos oren yeri içerisinde gece kalmak yasak olduğundan kamp yaptırmazlar.

Adrasan veya çıralı tarafları daha mantıklı gibi.

Fasilis ören yerinde de yaptırmıyorlar fakat karşı kıya gözüken ama hiç gidemediğim bir koy var orada kamp yapıldığını gördüm.

Genç ve bekar arkadaşlar kabak taraflarına gidin bence olimpos artık yavaş yavaş aile mekanı haline geldi.

Ben ailemle gideceğim mesela 5 aylık oğlumla :D

Olimposta heryer kamp alanı.

Tabi ücretli kenar köşede ücretsiz yerler olabilir fakat Olimpos oren yeri içerisinde gece kalmak yasak olduğundan kamp yaptırmazlar.

Adrasan veya çıralı tarafları daha mantıklı gibi.

Fasilis ören yerinde de yaptırmıyorlar fakat karşı kıya gözüken ama hiç gidemediğim bir koy var orada kamp yapıldığını gördüm.

Genç ve bekar arkadaşlar kabak taraflarına gidin bence olimpos artık yavaş yavaş aile mekanı haline geldi.

Ben ailemle gideceğim mesela 5 aylık oğlumla :D

''Fasilis ören yerinde de yaptırmıyorlar fakat karşı kıya gözüken ama hiç gidemediğim bir koy var orada kamp yapıldığını gördüm'' o koy tam olarak nerede tarif edermisiniz lütfen.

kabak koyu nerede tarif ederseniz sükran duyarız

saygı sevgilerimle ..

kdt649
Bahsettiğim koy Faselisin girişteki koydan bakınca karşıda gözüküyor. Tahmini yeri kare içine aldım.

Dtu

Kabak koyu buralarda değil Ölü Deniz tarafında. Kelebekler vadisini geçtikten sonra.

Genç ve bekar olsam düşünmez kabak'a giderim. Olimposdan 10 kat güzel manzarası ve doğası.

Kabağa inan minibüs yolu boyunca orman içerisinde istediğiniz yerde kamp yapabilirsiniz.

herhangi bir tehlike varmı cennet koyunda fareydi ne bileyim domuzdu v.s bu arada cok teşekkür ederim bir basıma cıkacagım . Kabak'a mutlaka uğrarım notlarım arasına aldım .. saygı sevgilerimle ..

Son düzenleme:

herhangi bir tehlike varmı cennet koyunda fareydi ne bileyim domuzdu v.s bu arada cok teşekkür ederim bir basıma cıkacagım . Kabak'a mutlaka uğrarım notlarım arasına aldım .. saygı sevgilerimle ..
Ben hiç öyle bir olaya rastlamadım. Olsa da munferittir. Türkiye'nin belki de en rahat kamp yeridir. Yine de sitede aratma yapin. Güvenli kamp için bilgiler mevcut .

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,433
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR