Opel Frontera 2.0 Sport/ Lada Niva

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Hasan koperler Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,723

Hasan koperler

Yeni Üye
Değerli arkadaşlar öncelikle burada olan herkese selam aranızda yeniyim sizlerin fikrine ihtiyacım var ben doğayı gezmeyi balık tutmayı seven biriyim binek otomobilim var ama onunla heryere gidemiyorum buda beni arazi araçlarına itiyor haliyle ve opel frontera 2.0 sport mi lada niva mı diye kararsızlığı düştüm benim bütçe aralığına uyan bir bunlar olduğu için amacım haftada bir gün doğayı gezmek dağ bayır ve birazda çamura bulunmak frontera kasa yapısı olarak çok dikkatimi çekiyor bir frontera alırsam beni memnun edermi birde fronteralarin vergileri nasıl yakıt tüketimi felan beni bilgilendirirseniz memnun olurum

Etiketler
Değerli arkadaşlar öncelikle burada olan herkese selam aranızda yeniyim sizlerin fikrine ihtiyacım var ben doğayı gezmeyi balık tutmayı seven biriyim binek otomobilim var ama onunla heryere gidemiyorum buda beni arazi araçlarına itiyor haliyle ve opel frontera 2.0 sport mi lada niva mı diye kararsızlığı düştüm benim bütçe aralığına uyan bir bunlar olduğu için amacım haftada bir gün doğayı gezmek dağ bayır ve birazda çamura bulunmak frontera kasa yapısı olarak çok dikkatimi çekiyor bir frontera alırsam beni memnun edermi birde fronteralarin vergileri nasıl yakıt tüketimi felan beni bilgilendirirseniz memnun olurum
Hasan bey konfor,ekonomi,gösteriş(heybet) arıyorsanız kesinlikle frontera sport. Sadece ekonomiklik arıyorsanız (parça fiyatı) tabiki lada niva, yakıt konusuna gelirsek 28.09.2016 tarihinde opet de lpg 2.14 tl ortalama aracım kilometrede 0.28krş ile 0,30krş arası yakıyor umarım yardımcı olmuşumdur.

Vergi olarakta 6 aylık 145 tl veriyorum.

Hasan bey konfor,ekonomi,gösteriş(heybet) arıyorsanız kesinlikle frontera sport. Sadece ekonomiklik arıyorsanız (parça fiyatı) tabiki lada niva, yakıt konusuna gelirsek 28.09.2016 tarihinde opet de lpg 2.14 tl ortalama aracım kilometrede 0.28krş ile 0,30krş arası yakıyor umarım yardımcı olmuşumdur.
Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için bende bi opel frontera 2.0 sport almaya karar verdim artık kolay kolay arıza yapmayacağını umuyorum nede olsa alman mali sağlamdır diye düşünüyorum yapsada artık biraz ugrasacaz sanırım parça konusunda peki satın alacağım aracın en çok neyine dikkat etmem gerekir

Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için bende bi opel frontera 2.0 sport almaya karar verdim artık kolay kolay arıza yapmayacağını umuyorum nede olsa alman mali sağlamdır diye düşünüyorum yapsada artık biraz ugrasacaz sanırım parça konusunda peki satın alacağım aracın en çok neyine dikkat etmem gerekir

Rica ederim bakmanız gereken yerler ön hup lar,yavru şanzıman ve diferansiyel en önemlileri bunlar gerisi teferruat birde işçiliği zor diye söylüyorum kalorifer peteği ısıtıyormu buna bakın sökmek için tüm göğüs aşağa alınıyor umarım kafanıza yatan bir frontera bulursunuz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR