Opel Frontera 2001 Model 3.2 Çekiş Sorunu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Opel 39 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,656

Opel 39

Yeni Üye
Merhaba Arkadaşlar İstanbuldan yazıyorum benim 2001 Model 3.2 Opel Fronteram var 2 aydır araçta bir çekiş sorunu yaşıyorum.Yapmadığımız şey kalmadı nerdeyse araç yokuş yukarı ileri yada geri gitmiyor çıldırttı beni bu konu ile ilgili bilgisi yada başına gelen varmı. Yada istanbul da bu konuda uzman bir usta önerebilecek varmı lütfen bilgisi olan bana yardım etsin şimdiden teşekkür ederim.

Etiketler
Merhaba Arkadaşlar İstanbuldan yazıyorum benim 2001 Model 3.2 Opel Fronteram var 2 aydır araçta bir çekiş sorunu yaşıyorum.Yapmadığımız şey kalmadı nerdeyse araç yokuş yukarı ileri yada geri gitmiyor çıldırttı beni bu konu ile ilgili bilgisi yada başına gelen varmı. Yada istanbul da bu konuda uzman bir usta önerebilecek varmı lütfen bilgisi olan bana yardım etsin şimdiden teşekkür ederim.

kocaelide uslu kardeşler saim uslu diye bir usta var frontera konusunda çok iyidir. 0262 551 65 30

ankarada ahmet özdemir usta var 533 770 15 72

izmirde joker özel servis var 0 232 461 14 33

amasyada fatih usta opel garage diye var tlf eklerim

istanbul garage frontera opel adam yunus sayılır usta

ordu topaloğlu opel servis 533 617 08 53

ANTALYA Otec opel huseyin usta var 0532 762 00 27

Son düzenleme:

kocaelide uslu kardeşler saim uslu diye bir usta var frontera konusunda çok iyidir. 0262 551 65 30

ankarada ahmet özdemir usta var 533 770 15 72

izmirde joker özel servis var 0 232 461 14 33

amasyada fatih usta opel garage diye var tlf eklerim

istanbul garage frontera opel adam yunus sayılır usta

ordu topaloğlu opel servis 533 617 08 53

ANTALYA Otec opel huseyin usta var 0532 762 00 27

Malatya general opel Volkan 0532 724 42 17

Merhaba Arkadaşlar İstanbuldan yazıyorum benim 2001 Model 3.2 Opel Fronteram var 2 aydır araçta bir çekiş sorunu yaşıyorum.Yapmadığımız şey kalmadı nerdeyse araç yokuş yukarı ileri yada geri gitmiyor çıldırttı beni bu konu ile ilgili bilgisi yada başına gelen varmı. Yada istanbul da bu konuda uzman bir usta önerebilecek varmı lütfen bilgisi olan bana yardım etsin şimdiden teşekkür ederim

sanzuman yagına baktırdınmı eksık olabılır

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri