OPEL Frontera Serbest Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mrdnmz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 954
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 235,942

mrdnmz

Defender 130 2.4 TDI
Yer
KOCAELİ
Web
www.dreamdef.com
Merhaba arkadaşlar,

Bence istekler öneriler tavsiyeler gibi şeyleri hal hatır sormakta dahil olmak üzere buradan devam edelim.

Mesela;

Biraz önce "arcaved" hocamın gönderdiği jerrycan ler ulaştı. Haki renkte 2 tane ve her biri 20LT. dur bakalım yavaş yavaş topluyoruz aracı. Araç zaten bakıma girdi.

çıkınca şöyle güzel bir temizletir parlatır foto'larını eklerim inşallah.

Etiketler
Ynt: OPEL Frontera Serbest Muhabbet Köşesi

Merhabalar,
Muhabbet köşesi güzelolmuş, ikinci iletiyi ben yazmış olayım dedim.
İlerde belkide Frontera muhabetinide pekiştiririz, şimdiki gönül üyeliği.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

sisdagili61' Alıntı:
Merhabalar,
Muhabbet köşesi güzelolmuş, ikinci iletiyi ben yazmış olayım dedim.
İlerde belkide Frontera muhabetinide pekiştiririz, şimdiki gönül üyeliği.

Niyazi abi olacak bu iş :smiley: dizel demesen hemen olur da dizelini bakıyorum bende. Geçenlerde hanım da sordu aynısı varya niye bakınıyosun daha diye bende seni söyledim dizel istiyor ona bakıyorum diye ;D ;D

Merhabalar,
Bugüne kadar herşey için acele ettim askere gidiyorken bile yaşımı büyütüp öyle gittim, emekli olmak için günüm dolduğu gün yarını beklemeden aynı gün dilekçemi verip elden takip edip Ankara'ya Genel Müdürlüğe elden getirip işimi hemen bitirdim, hiç yarın bakarım demedim, araba alırken ve satarkende, hep yeniyi alıp elimdeki aracı teslim ettim ilk defa bukadar uzun süre arabasız kaldım.Artık hiç acele etmeyeceğim önce bir iş bakıyorum iş bulunca araba işine daha bir eğileceğim.Zaten yürümeyede alıştım, gayet güzelde yürüyorum.
Aklımda olan araçlar, Frontera B kasa dizel, Ford Expolorer LPG li veya Galloper TDİ II hiç acelem yok.Bende de ikitane jelican var dizel olsunda kullanayım değilmi.
Neyse günü gelince sizlerden yardım isteyeceğim haberiniz olsun.

sisdagili61' Alıntı:
Merhabalar,
Bugüne kadar herşey için acele ettim askere gidiyorken bile yaşımı büyütüp öyle gittim, emekli olmak için günüm dolduğu gün yarını beklemeden aynı gün dilekçemi verip elden takip edip Ankara'ya Genel Müdürlüğe elden getirip işimi hemen bitirdim, hiç yarın bakarım demedim, araba alırken ve satarkende, hep yeniyi alıp elimdeki aracı teslim ettim ilk defa bukadar uzun süre arabasız kaldım.Artık hiç acele etmeyeceğim önce bir iş bakıyorum iş bulunca araba işine daha bir eğileceğim.Zaten yürümeyede alıştım, gayet güzelde yürüyorum.
Aklımda olan araçlar, Frontera B kasa dizel, Ford Expolorer LPG li veya Galloper TDİ II hiç acelem yok.Bende de ikitane jelican var dizel olsunda kullanayım değilmi.
Neyse günü gelince sizlerden yardım isteyeceğim haberiniz olsun.

Niyazi abi bahsettigin arabalarin fiyatlari birbirine yakin degil. Benim kafam karisti biraz... Bkasa dizel ve galloper nerdeyse ayni sayilir ama Explorer bayagi bir dusuk. Ama bana sorarsan B kasa derim baska da demem. Bu arada madem ki Explorer diyorsun 4bin motor alacagina otomatik vites dusunuyorsan LPG de okey se zaten direkt elendi bence :smiley: B kasa varken explorer olmaz....

Galloper i da dizayni yuzunden eledik biz. Iyi kide olyle yapmisiz :smiley:

Fakat ne yazarsak yazalim kismetten otesi olmuyor ayri konu....

Bende B kasa Frontera ya daha sıcak bakmaya başladım, hele bir iş bulayımda, o zaman eli yüzü düzgün bir B kasa arayışına gireceğim, tabiki sizlerinde fikir desteği ile.

bu arada snorkelı bağladım adım adım başladım ilk toplarken yani offroad ekibmanlarını montaj yaparken esnetik birtakım kusurlar meydana gelmişti mesala ön celik tanponda sis farı yoktu busefer taktık.snorkel daha düzgün takıldı bir sonraki aşama ön tanpon boya atılacak cillopgibi sis farları yerleştirilecek takılacak.

otecopel' Alıntı:
bu aracı tanıyan varmı derken.

[SIZE=78%]İzmir plaka ya o bakımdan sorumuştum.[/SIZE]

otecopel' Alıntı:
bu arada snorkelı bağladım adım adım başladım ilk toplarken yani offroad ekibmanlarını montaj yaparken esnetik birtakım kusurlar meydana gelmişti mesala ön celik tanponda sis farı yoktu busefer taktık.snorkel daha düzgün takıldı bir sonraki aşama ön tanpon boya atılacak cillopgibi sis farları yerleştirilecek takılacak.

takipteyim biliyorsun ;D

ön koltuk başlıklara sağ ve sol 10 inc dvd oynatıcı ps3 takılacak cd calar soni marka mpc calar bulutub teyip takılacak bir de sevgili dostumun hediye ettiği yurt dışından getirdiği troıc marka ınverter monta edilecek.

otecopel' Alıntı:
ön koltuk başlıklara sağ ve sol 10 inc dvd oynatıcı ps3 takılacak cd calar soni marka mpc calar bulutub teyip takılacak bir de sevgili dostumun hediye ettiği yurt dışından getirdiği troıc marka ınverter monta edilecek.

yok bu kadar takip edemem ama muhteşem olacak belli... giderken frontileri değişsek mi ;D ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,431
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR