OPEL Frontera Serbest Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mrdnmz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 954
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 235,946

Etiketler
Ynt: Opel Frontera Serbest Muhabbet Köşesi

çok güzel olmuş levent abi çokta yakışmış

Çok şık olmuş hayırlı olsun, darısı bize artık...

Levent abi
Hayırlı olsun Maşallah süper
Ustamızında ellerine sağlık

06 SK 914 plakalı fronteranın sahibi kim bu forumdan? Geçenlerde doğu karadeniz turu sırasında denk geldim araca üstünde gezenbilir sticker'ı vardı ;D

maestro34' Alıntı:
06 SK 914 plakalı fronteranın sahibi kim bu forumdan? Geçenlerde doğu karadeniz turu sırasında denk geldim araca üstünde gezenbilir sticker'ı vardı ;D
Buyrun benim :smiley:

merhaba hocam, aracın üstündeki sticker'dan tanıdım, demek foruma da yazıyormuşsunuz. durup selam vermek isterdim ancak minibüs ile zilkale'ye doğru yol alıyordum. araç frontera olunca hemen dikkatimi çekti :smiley:

Merhabalar, nasip kısmet diyelim. Sürüşü çok keyifli, tam da bizim yöreye uygun bir araç.
Sağolsun forumda ki abiler arkadaşlar da çok yardımcı oldular. Böyle devam... :smiley:

kesinlikle haklısınız, daha sonra palovit şelalesine de gittim. valla dedim bu yollar tam frontera için :smiley: o yolları frontera ile kat etmek gerçekten zevklidir eminim

6.Gezenbilir Bolu Festivali dün başladı,ameliyat olmam sebebiyle aracımla gidemedim ancak onlarla aynı havayı teneffüs etmek ve etkinlikte bulunmak için bugün öğle saatlerinde festival alanındaydım.Saat 12.15 gibi offroad başladı ve hakikaten çok zorlu parkurda ben oradayken sadece bir takım etapı tamamlayabildi.Ama diğer yarışan takımlarıda görmek lazımdı...Tek kelime ile offroad MÜTHİŞTİ!!size birkaç kare fotoğraf paylaşmak istedim.saygılarımla.

IMG 20130629 145010

IMG 20130629 144910

IMG 20130629 133136

IMG 20130629 131515

IMG 20130629 131511

Birkaç kare daha...Keşke bir daha ki etkinlikte Frontera ları da böyle etkinliklerde görmek nasip olur..Çok zevkliydi,büyük haz aldım ...Emeği geçenlere çok çok teşekkürler...saygılarımla..

IMG 20130629 130552

IMG 20130629 124531

IMG 20130629 124434

IMG 20130629 124424

IMG 20130629 114631

Bir teklif sunmak istiyorum müsaadenizle,haydi bizde Opel Frontera olarak bir ABANT buluşması etkinliği düzenleyelim...Belki profesyonel değiliz ama güzel bir etkinlik olacağı kanaatindeyim..

IMG 20130629 114625

IMG 20130629 114619

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR