Orçun Usta'dan Liberty Vinç Montajı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan interprete Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,976

interprete

Offroad Garajı Bakım-Onarım-Modifiye-Otomatik Şanz
Yer
İstanbul-Ümraniye
Aracın orjinalliğini bozmadan direk şaseden monte ettik. Umarım beğenirsiniz... Sevgilerimizle Orçun Usta

Fotoraf0871

Fotoraf0893

Fotoraf0884

Fotoraf0895

Fotoraf0897

Elinize sağlık, tam da düşündüğüm gibi olmuş.
Vinç dahil maliyeti nedir burada paylaşabilir misiniz?
Olmadı sizi konuyla ilgili arayacağım.

Piyasadaki vinç fiyatları çok değişken ama iş görür bir sistem kurulumu anahtar teslim 2.500 tl'yi buluyor. Herkese iyi günler.

Piyasadaki vinç fiyatları çok değişken ama iş görür bir sistem kurulumu anahtar teslim 2.500 tl'yi buluyor. Herkese iyi günler.
öncelikli olarak elinize sağlık,çok hoş ve nazik gözükmekte :smiley:

anahtar teslim dediğinize göre,vinçde dahil gözüküyor fiyata.. peki biz istediğimiz vinç modeli seçsek , aynı şekilde uygulama yapabilir miyiz ?

ikinci bir sorum,yapmış olduğunuz arac,makyajlı model değil(2002-2005),aynı sistemi 2005-2007 modeller için yaptınız mı? tahminimce bir miktar farklılıklar olabilir.

son olarak bu durumda plaka takma ile ilgilii sorun yaşanmıyor mu?

Son düzenleme:

Fiyata 12000 lbs vinç dahil
Montajda çeşitli değişiklikler oluyor tabiki
Her vinç ile uygulama yapabiliriz
Plaka vincin üzerine tampona vidalanıyor, fotoğraf flaşından parladığı için gösteremedim.
En sağlıklısı buyrun gelin araç üzerinde anlatayım
İyi günler

katılıyorum bende çok beğendim.
ancak ben istanbulda değilim,900km uzaktayız :smiley: bu bağlamda ustadan net bilgi alayım dedim,araçla gelip hadi bi görüşelim deme şansım olmaz :smiley:

gürcan bey,eğer uygulama yapar iseniz mutlaka haberimiz olsun,konu benimde ilgimi çekti ve tam olarak istenilen tarzda bir çalışma, derli toplu kötü ve kaba gözükmeyen bir çalışma, gayet başarılı.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri