Orjinal Grand Cherokee Zj jantları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mertbirincioglu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,258

mertbirincioglu

Doğa Seni Çağırıyor
Yer
istanbul
5 adet sorunsuz orjinal sarı renkli jantlarım satılıktır. Haziran sonu teslim edebilirim. adet 375 tl düşünüyorum pazarlığa açıktır. online
0533 282 31 47
mert@onlinesigorta.com.tr

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-lastik-jant-orjinal-96-98-grand-cherokee-zj-jantlari-50895288/detay/

[attachment=1]
[attachment=2]

IMG 1733 20110514

IMG 1732 20110514

Etiketler

Ynt: Orjinal Grand Cherokee Zj jantları

Kolay gelsin bu jantlar grand cherokee 4.7 2000 de uyarmı bir bilginiz varmı acaba ?
Bide bunlara hangi boy lastikler rakılabilinir off road için kulanmak için düşünüyordum ?

Billyboy35' Alıntı:
Kolay gelsin bu jantlar grand cherokee 4.7 2000 de uyarmı bir bilginiz varmı acaba ?
Bide bunlara hangi boy lastikler rakılabilinir off road için kulanmak için düşünüyordum ?

285x75x16 takılabilir 33 inch e denk geliyor sanırım... 5 bijon jant ama sizinkine uyar mı bilmiyorum

5x 114.3 olma ihtimali yuksek jantlarin eger oyleyse 93 ten itibaren butun zj lere uyar

bende 4 ü birden 375 diye düşündüm bir an için. değilmiş.

KLL' Alıntı:
bende 4 ü birden 375 diye düşündüm bir an için. değilmiş.

satılmasın diye sanırım yüksek verdim biraz :smiley: hepsi 375 de cok acımassı olur yahu...en iyisi kasınmayayım de ben bu jantlarla yola devam edeyim

takdir sizin. fiyat tartışmayıda sevmem. ama satılması için illaki sıfır jant fiyatından ucuz yazmanız lazım. ayrıca bence satılacak jant değil onlar.

KLL' Alıntı:
takdir sizin. fiyat tartışmayıda sevmem. ama satılması için illaki sıfır jant fiyatından ucuz yazmanız lazım. ayrıca bence satılacak jant değil onlar.

evet bencede satılacak jant değil hurdacıda sorduğumda tanesine 350 tl demişti aylar önce vay be demiştim ne kadar değerliymiş. desen olarak bu kasaya en uygun jant aslında kaşınıyorum işte zaten son 1 hafta kaldı kiti taktıktan sonra lastik alacağım ondan sonra jant arayışına son veririm zaten.

güncelllll...

ayrıca satılık arb havalı kilit ve hatta tavan sepeti de var ....

jantların adet fiyatı 249 tl ye düşmüştür.... kısa bir süre için.

98 model 5 kollu olanlarından bende var satılık 850 TL olur son..

iyi hatırlattın unutmultum ben bu ilanı...5 tanesi 1000 tlye düşmüştür. daha da düşmez artık yazık günah...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR