Ormanya Kamp Ucretı Hakkında Bılgı Lutfen

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan deniz ada Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,282

deniz ada

tum hayaller gercek olsun
Mesajlar
22
Tepkime Puanı
7
hafta sonu 2 gun ıcın ne kadardır bılgısı olan varsa yardımcı olabılırmı.. tsk
 

Etiketler


Belki cevap için biraz geç oldu ama sonrakilerin işine yarayabilir. Ormanya’ya 3 defa gittim. Rezervasyon almıyorlar diye biliyorum. Tüm imkanlarıyla ücretsiz bir yer. Haftasonları genelde yoğun ama sürekli giren çıkanın olduğu bir yer. Yer bulamazsanız da önündeki otopark, içerden birinin çıkmasını beklemek için müsait. 23 veya 25 adet karavan kapasitesi var. En fazla 4 veya 5 gün kalabilirsiniz.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,214
Mesajlar
1,515,432
Kayıtlı Üye Sayımız
171,847
Kaydolan Son Üyemiz
MuratR.

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst