Ortiz Karavan Alınır Mı?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Koray uygur Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,714

Koray uygur

Yeni Üye
0FFB5CA4 6118 45FF B7FB F9FC2CCD70F5
3B6672FF 557B 41A4 A577 A187F011752A
4AAD3DB5 7AB5 4201 87D2 68FD6AE0E0F5
C81CF5D1 3E77 457E B144 54F7E8756147

Öncelikle bizi ortiz ailesine kabul eden Murat ve Metin beye çok teşekkür ediyoruz
Hayatımızdaki özgürlük adına yaşadığımız tatil unutulmaz bir deneyimdi önceleri karavan hayatının bu kadar keyifli olabileceğini düşünmemiştik
Yok ağır olur yok yeni ortiz yeni karavancı diyen insanların ortiz karavanı kullanmadığını düşünüyorum çünkü hiç bir sıkıntı yaşamadan kışın karavan keyifli yaşadık.

Etiketler
Ekli dosyayı görüntüle 498968 Ekli dosyayı görüntüle 498969 Ekli dosyayı görüntüle 498970 Ekli dosyayı görüntüle 498971
Öncelikle bizi ortiz ailesine kabul eden Murat ve Metin beye çok teşekkür ediyoruz
...............
...............
Yok ağır olur yok yeni ortiz yeni karavancı diyen insanların ortiz karavanı kullanmadığını düşünüyorum çünkü hiç bir sıkıntı yaşamadan kışın karavan keyifli yaşadık.
"firmanın ürünü alınır mı " diye konu başlığı açmışsın.
ardından da sorduğun soruya kendin yanıt vermişsin.
bu durumu açıklayan sanırım bir deyim vardı..
"hem çalmış sın ... hem oynamış sın"

Mertçe yazılan bir reklam bile daha fazla bilgi içerir...
Ürünü tanıdığım falan yok. Ama öbür taraftan kaliteli tanıtıcı bilgi de yok.
Burada sorun ne yerine konulduğumuzda.
Pek hoş değil yani.

Tersinin başımızın üstünde yeri var...

Ortiz karavanın tanıtım videosundaki karavan ve çeken minibüsün de fotoğrafta olması ilginç tesadüf olmuş. Tanıtım videosunda da karavanın teknik detayları ve iç kısımları hakkında bir bilgi ve görüntü yoktu. Biraz tanıtırsanız seviniriz.

Ortiz karavanın tanıtım videosundaki karavan ve çeken minibüsün de fotoğrafta olması ilginç tesadüf olmuş. Tanıtım videosunda da karavanın teknik detayları ve iç kısımları hakkında bir bilgi ve görüntü yoktu. Biraz tanıtırsanız seviniriz.

Ortiz karavan kullanıcısı olarak ben biraz bilgi vereyim, Ortiz 5.25 karavan standart olarak dizayn edilmiş alko güvencesi ile tasarlanmış donanımları ile amacına uygun karavan. Ortiz yeni tasarımları ve donanımları ile adından çok daha fazla söz ettireceğine eminim. İzmir’de yaşayanlar yada İzmir’e yolu düşenler Atasanayi’de bulunan showroomlarını ziyaret etmelerini öneririm.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,431
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR