Otomatik Navara Kullananlar, tavsiye istiyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kabasakal73 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 52,226

kabasakal73

Duster'cı olduk gari :)
Yer
SÖKE
Merhaba Arkadaşlar,
daha dün doç s100'ümle hüzünlü bir vedalaşmanın ardından yeni ufuklara yelken açtım :'(
günlük kullandığım aracımı da satılığa çıkardım ve satılır satılmaz hayallerimdeki navarayı alma düşüncesindeyim.
daha önce yıllarca golf, mersedes ve opelin binek araçlarının otomatikleri ile 2-3 ay sorento otomatik kullandım.
bu sebeple almayı planladığım navara otomatik olmalı düşüncesindeyim. bugün çevredeki bir kaç galeriyi dolaştım ve
otomatik navara aradım. baktığım 3 navara da düz vitesti ve galericilerin sanki ağızbirliği etmişçesine tek söyledikleri,
kaba bir tabirle 'otomatik navara gitmiyor yani çok hantal' oldu. bu sebeple değerli navara kullanıcı arkadaşlarımızın önerileri benim için
aydınlatıcı olacaktır.
çok teşekkürler

Etiketler
Ynt: Otomatik Navara Kullananlar, tavsiye istiyorum

4x4 otomatik navara kullanıyorum orjinalden büyük mt lastikle 174 beygirin gücünü kafanızı koltuğa yapıştırark hissttiryor galericiler alıp tutmuşlar.

sanırım ellerinde otomatik olmadığı için halihazırdaki düz vitesi satmaya çalıştılar.
çok teşekkürler

otobana cıktıgım zaman 140 150 gıdıyorum 35 lastıklerle yetmezmi ;D

Bende de Otomatik navara var vites geçişleri hızlanması çok güzel almanların otomatikleri ile hiç kıyaslama bence navaranın vites geçişlerini hiç hissedemezsin

GALERCİLERLE GİDİP KAFA BULMAK LAZIM ANLAMADIĞI KONULARLA KAFASINI KARIŞTIRMAK LAZIM SAÇMA SAPAN ŞEYLER SORMAK LAZIM ANCA ÖYLE YOLA GELİR YOKSA ANLAMAYAN BİRİSİNİ BULURSA DİREK ÖPERLER MESELA GENÇ BİR BAYAN GİTSE ARABA ALMAYA DİREK İTELERLER. BEN KİMSENİN GÖZÜNÜN YAŞINA BAKMAM KRALI GELSE YAMUK ARABA SATAMAZ VİDASINA KADAR İNCELERİM ÇOK KILLIK YAPARIM GALERİCİLERE TABİ.

Geçen gün ıspartadayım 2006 gri 4x4 le araç var 300 bin km de motor inmiş direk 0 motor atılmış gittim adama s.a a.s , araç kaç model kaç binde vs dediki araba çok temiz 0 ayarında ben arabayı incelerken anlatıyor şimdi bu motoru bitmişti 0 km takmışlar diyor anlatıyor anlatıyor (accent erayla gitmistim navara kullandığımı bilmiyor) bu araç şöyle böyle arazide çok iyi yakıtı çok felan bir ara çok sallamaya başladı yaşlıda bir adam dedim dayı sen bana arabayı anlatma ben zaten son 5 yılımı bu araçlarla karı koca gibi geçirdim dedim. araça 44 bin lira fiyat çekti arkamı döndüm gittim. kazasız dediği arabanın plakasınıda takmamış plakasını yazdım 5664 e gönderince 4 adet hasarı çıktı neredeyse 1 navara parası daha hasar olmuş arabada. muhtemelen önden girdiler blok mlok ne varsa kırdılar ondan motor koyuldu ama adam çakal.

Ben de 2006 NAVARA D/C 2.5 TDI 4X4 AT var. O galericilere sormak lazım acaba hiç kullandınız mı diye. Vites geçişleri hiç hissettirmiyor ve çekişi de oldukça iyi. Şoförlüğü yeni olduğu için eşim İstanbul trafiğinde malesef kullanamıyor. Sırf bu yüzden satıp eşimin de kullanabileceği küçük otomatik binek araç alacağım yada takas edeceğim. Bakmak isteyen olur ise sahibinden deki ilan numaram 66187857.

herkeze selam nissan navara otm sahıbınıyım 2007 yılında aldıgım aracla sureklı arazı ve uzun yolda kullanıyorum 100.00km oldu en ufak masraf ve arıza cıkarmadı cok marka arac kullandım ama nissan babamın sirketi deyil bunuda bilin galericini lafıyla doldurusa gelme arkadas youtube ve testlerini izle

IMG 20120119 00711

Selamlar
Ben 2008 model 4x2 otomatik araç kullanıyorum. Vitesa geçişleri inanılmaz yumuşak hissetmiyorsunuz. Ve emin olun gaza bastığınızda biraz geç tepki veriyor ama verdimi de gidiyor.... :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.