Otomopar Otomotiv

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan OTOMOPAR OTOMOTİV Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,896

AMERİKAN ARAÇ PARÇA TEDARİĞİ

• amerikan araçları

• otomatik şanzıman yedek parça

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

OTOMOPAR OTOMOTİV

OTOMOPAR OTOMOTİV
Yer
İZMİR
Web
www.otomopar.com
Selamlar,
Otomopar otomotiv olarak jeep-Dodge-Chrysler-Gm-Ford ve Otomatik şanzumanlı tüm araçların amerikan dahil olmak üzere yedek parça tedariği ve satışını yapmaktayız.
İsmim: Ferdi
Amerikan araçların alt takım,kaporta,elektrik aksamları orijinal veya alternatif parçaları elimizde mevcuttur.
İzmir'de yeni şubemizi açtık, İSTANBUL MASLAK MERKEZ OLMAK ÜZERE VE ANKARA, İSTANBUL BOSTANCI VE İZMİR olmak üzere 4 noktada hizmetinizdeyiz.
Bende şahsen daha önce yetkili servislerde ve özel sektörde hem tekniker hemde yedek parça sektöründe çalıştım.
Üniversiteyi Ege üniversitesi Otomotiv teknolojisinden mezun olarak bitirdim.
Genel bilgi almak isteyenler, Teorik bilgi almak isteyen grup üyelerimize yardımcı olurum.
Tanıtım amaçlı olarak aktardığım bilgilerdir.

2.Sanayi sitesi Bankalar sokağında iş bankası yanında yeni şubemiz vardır. Bende burda görev aldım.
0.541 212 9748 Numaradan isteyenler ulaşabilir.

Teşekkürlerimi sunarım, Hayırlı günler.

Selamlar,
Otomopar otomotiv olarak jeep-Dodge-Chrysler-Gm-Ford ve Otomatik şanzumanlı tüm araçların amerikan dahil olmak üzere yedek parça tedariği ve satışını yapmaktayız.
İsmim: Ferdi
Amerikan araçların alt takım,kaporta,elektrik aksamları orijinal veya alternatif parçaları elimizde mevcuttur.
İzmir'de yeni şubemizi açtık, İSTANBUL MASLAK MERKEZ OLMAK ÜZERE VE ANKARA, İSTANBUL BOSTANCI VE İZMİR olmak üzere 4 noktada hizmetinizdeyiz.
Bende şahsen daha önce yetkili servislerde ve özel sektörde hem tekniker hemde yedek parça sektöründe çalıştım.
Üniversiteyi Ege üniversitesi Otomotiv teknolojisinden mezun olarak bitirdim.
Genel bilgi almak isteyenler, Teorik bilgi almak isteyen grup üyelerimize yardımcı olurum.
Tanıtım amaçlı olarak aktardığım bilgilerdir.
2.Sanayi sitesi Bankalar sokağında iş bankası yanında yeni şubemiz vardır. Bende burda görev aldım.
0.541 212 9748 Numaradan isteyenler ulaşabilir.
Teşekkürlerimi sunarım, Hayırlı günler.

Selamlar,
OTOMOPAR OTOMOTİV olarak Amerikan araçlarının (JEEP-DODGE-CHRYSLER-GM) tüm yedek parçalarının ve her marka aracın OTOMATİK ŞANZIMAN yedek parçalarının iç ve dış ticaretinde sizlere hizmet vermekteyiz.
TÜRKİYE genelinde 4 şubeye sahibiz. Geniş stoklarımızla müşteri memnuniyeti adına kaliteli parça ve uygun ücretlerle sizlere hizmet vermekteyiz.
Alt takım,kaporta,motor kulakları,elektronik ve dış aksam,aydınlatma , motor ve şanzıman parçaları stoklarımızda mevcuttur.
Aracınızla ilgili teorik bilgileri ve arıza konularında nasıl çözüm sağlayabileceğinizi, müşteri memnuniyeti adına size sunmaktayız.
-Aracınızın yağ dolum kapasitesi,
-Ne tür marka ve hangi kodlu yağ konulur,
-Parça ve markalar hakkında bilgi,
VB. Gibi konularda sorularınıza elimizden geldiği kadarı ile yardımcı olmaktayız.

Bu tür bilgiler ve sipariş etmek istediğiniz parçalar hakkında lütfen aşağıdaki telefon numaramız ile iletişime geçiniz,iş yoğunluğu nedeni ile web sitesinde fazla aktif olamamaktayız.

İLETİŞİM:FERDİ ESEN
İZMİR BÖLGE AMERİKAN PARÇA TEDARİK VE SATIŞ UZMANI
0.541 212 9748

İLETİŞİM:ONUR CAN ÖZATA
OTOMOPAR GENEL MÜDÜRÜ
0.543 285 1021

Selamlar,
OTOMOPAR OTOMOTİV olarak Amerikan araçlarının (JEEP-DODGE-CHRYSLER-GM) tüm yedek parçalarının ve her marka aracın OTOMATİK ŞANZIMAN yedek parçalarının iç ve dış ticaretinde sizlere hizmet vermekteyiz.
TÜRKİYE genelinde 4 şubeye sahibiz. Geniş stoklarımızla müşteri memnuniyeti adına kaliteli parça ve uygun ücretlerle sizlere hizmet vermekteyiz.
Alt takım,kaporta, motor kulakları,elektronik ve dış aksam,aydınlatma , motor ve şanzıman parçaları stoklarımızda mevcuttur.
Aracınızla ilgili teorik bilgileri ve arıza konularında nasıl çözüm sağlayabileceğinizi, müşteri memnuniyeti adına size sunmaktayız.
-Aracınızın yağ dolum kapasitesi,
-Ne tür marka ve hangi kodlu yağ konulur,
-Parça ve markalar hakkında bilgi,
VB. Gibi konularda sorularınıza elimizden geldiği kadarı ile yardımcı olmaktayız.
Bu tür bilgiler ve sipariş etmek istediğiniz parçalar hakkında lütfen aşağıdaki telefon numaramız ile iletişime geçiniz,iş yoğunluğu nedeni ile web sitesinde fazla aktif olamamaktayız.

0.541 212 9748

OTOMOPAR GENEL MÜDÜRÜ
0.543 285 1021

Selamlar,
Amerikan araçlarında parça tedarik sıkıntısı yaşayan müşterilerimiz adına hem bilgi hemde kolaylıkla ellerinde bulunduracak parçaları stoklarımızda bulunduruyoruz.

GRAND CHEROKEE 5.2 ZJ KASASI BAKIMSAL TABLO

YAĞ FİLİTRESİ: 30TL
HAVA FİLİTRESİ: 35 TL
BENZİN FİLTRESİ: 45 TL
ÖN BALATA :125
ARKA BALATA :95
Parçalarımız U.S.A tedariklidir.
RAYBESTOS
WIX

İletişim:Ferdi Esen (İzmir amerikan yedek parça tedarik ve satış uzmanı)
0.541 212 9748

Saygılarımla.

merhaba,

4.7 WJ için de böyle bir liste yayınlar mısınız?
bir de overland ile limited arasında bakım malzemeleri arasında fark var mı?

Selamlar efendim,

GRAND CHEROKEE 4.7 BAKIMSAL TABLO

YAĞ FİLİTRESİ : 30 TL
HAVA FİLİTRESİ : 35 TL
BENZİN FİLTRESİ : 110 TL
ÖN BALATA :120 TL
ARKA BALATA :140 TL
POLEN FİLTRESİ(KABİN) : 55TL

Parçalar yine raybestos yüksek kalite ve wix usa tedariktir.

WJ 4.7 Kasasında bakımsalarda ve alt takımlarda bir farklılık olmamaktadır fakat diğer parçalarda model yılı olarak bazı değişiklikler olmuştur.
Detaylı bilgi ve parça siparişleri için lütfen iletişime giriniz.

İletişim:Ferdi Esen (İzmir amerikan yedek parça tedarik ve satış uzmanı)
0.541 212 9748
Saygılarımla.

Selamlar efendim,
GRAND CHEROKEE 4.7 BAKIMSAL TABLO

YAĞ FİLİTRESİ : 30 TL
HAVA FİLİTRESİ : 35 TL
BENZİN FİLTRESİ : 110 TL
ÖN BALATA :120 TL
ARKA BALATA :140 TL
POLEN FİLTRESİ(KABİN) : 55TL

Parçalar raybestos yüksek kalite ve wix usa tedariktir.

0.541 212 9748

OTOMOPAR GENEL MÜDÜRÜ
0.543 285 1021

Selamlar Erhan Bey,

YAĞ FİLİTRESİ: 60 TL
HAVA FİLİTRESİ : 85 TL
BENZİN FİLTRESİ: 100 TL
ÖN BALATA RAYBESTOS U.S.A :250 TL
ARKA BALATA RAYBESTOS U.S.A .250
ÖN BALATA PLATINIUM :170 TL
ARKA BALATA PLATINIUM: 170 TL

Parçalar elimizde mevcuttur, saygılarımla.

İletişim için lütfen 0.541 212 9748 numaralı cep telefonun'dan arayınız.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR