pajero sanroflu tavan sacı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan efulim_61 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,379

efulim_61

bize her yer Trabzon,bize her yer asfalt : ))
Yer
istanbul
mrb arkadaşlar ben bir pajero aldım.araç 84 model turbo dizel ve orjinal 123000 km de fakat gümrükte biraz yatmış.ve haliyle kaporta işi var tavan ve sol ön direkte ciddi çürükler var acaba çıkma tavan bulabilir miyim?nerde bulurum fiyatı tahminen nedir?eğer bir bilginiz varsa yardımcı olmanızı isterim.bastırmayı düşündüm ve fiyat aldım 300-400 tl arası tutuyor.bundan önemlisi sanroofun randıman vermemesinden korkuyorum.bunun için orjinal çıkma bulabilirim diye düşündüm.yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler...

Etiketler
Ynt: pajero sanroflu tavan sacı

vayyy arkadaş 40 kişi içinde bilgisi olan allah kulu yok mu? demek baya ciddi sorunum varmış. :(

MERHABA TAVAN SACI İÇİN NERDEN FİYAT ALMIŞTINIZ ... BENİMDE TAVAN SACI BASTIRMAM GEREKİYOR.TŞK.

ümraniye sanayi sitesinde amerikancıların bulunduğu sokakta cakacı ali usta var benim tavan,direkler,marşpiyel ve kapı sacını o bastı arabam gümrükten çıkma ruhsatı olmadığı için dükkanına götüremedim ama gelip kaportacım da ölçü aldı ve halletti sağolsun daha önceden methini duymuştum bir poshe 911 turbo çamurluğu yaptığını falan biliyorum tavsiye ederim :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR