Pathfinder Kullanıcıları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Likya Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 94
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 49,933
merhaba,bende almak istiyorum bilgilendirirseniz sevinirim,şu esenyurttaki adamın bilgilerini paylaşırmısın bide rica etsem,t

bu r51 pathfinder ler ile yeni bir Toyota vx 80 efsanesi doğuyor anlaşılan. km ye bak istenen paralara bak... bu ilandaki yine insaflıymış.

Screenshot 20180521 205804

Merhaba arkadaşlar bende yeni bir R51 aldım .2006 model 235,000 gerçekten cok memnum .
Bulgaristanda yaşıyorum tr ye gelip gidiyorum.Tavan sepeti snorkel ve yan basamak yaptırmak istiyorum.
İstanbul da önerebileceğiniz bir yer var mı ? @Likya sizin lastiklerden almayı düşüyorum . Fiyat konusunda bilgi verebilirmisiniz .Ayrıca vermiş olduğunuz bilgiler içinde teşekkür ederim.
IMG 5081

Hoşgeldin @tugay3641 aracın hayırlı olsun.
Kullandığımız lastikler bfgoodrich ko2.
Sınıfında yegane lastiktir. Şu an sıfırı son döviz değişimleriyle sanırım tanesi 900-950 civarında değişiyor. @Likya 265 70 17 sini kullanıyor. Ben de jantla beraber değiştirdim. Ve 265 65 18 kullanıyorum. Forumda benim aracın da resimini görürsün. 2018 nissan navara jantı kullanıyorum.
Bu arada aracı satışa koyduğum için jant ve lastiklerimi ayrıca ilana koydum. Lastikler de çok yeni. 2 ay oldu alalı. 1 takım lastik fiyatına yakın bir fiyata jantlarla beraber vermeyi düşünüyorum bilgin olsun.

Eğer spacerları almazsan da 4000e kalanları veririm. Ama spacersız olmuyor jant offseti dar fren caliperine değiyor.

Yok ben kendim farklı yaptırcam spacer ölçüsünü dersen diye söylüyorum. Ben önce 30 mm.yaptırdım aslında oldukça iyiydi. Ama sonra 38mm.e çıkardım. Orjinal jantta @Likya 30mm kullanıyor. Offset farkından dolayı benim janttan 0.7 cm.daha dışarda onun jantlar. O da çok güzel durdu bilgin olsun.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,431
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR