Peugeot J9 Karavan Için Yardım Ve Önerilerinizi Bekliyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan uzun_hikaye Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,899

uzun_hikaye

Yeni Üye
Yer
istanbul
Merhaba,

Foruma yeni üye oldum fakat bir süredir dışarıdan takip ediyordum ilgimi çeken konuları. İstanbul'da öğrenciyim ve yaklaşık bir senedir karavan almak için para biriktiriyorum. Kısmetse artık bu yaz almayı düşünüyorum. İmkanlarım el verdikçe farklı seçeneklere açığım. Önümüzdeki salı günü (14 Haziran) ilk kez bir karavan bakmak için İzmir'e gideceğim. Bakacağım araç 94 model bir peugeot j9, içi dayalı döşeli, karavan ruhsatlı. Sahibiyle bir süredir temastayız; gidip görmek, daha iyi bir fikir sahibi olmak istedim. Fakat aracın teknik aksamından anlamıyorum, daha önce hiç araç almadım. Forumda bana bu konuda yardımcı olabilecek, İzmir'de oturan veya irtibat kurabileceğim birine yönlendirebilecek, aracı göstermek için bir usta tavsiye edebilecek vs. bir yardımsever dostumuz, abimiz var mıdır? Benimle aracı görmeye gelebilecek bilgili birisi çıkarsa harika olur.

Bir de şu ana kadar forumda j9 hakkında yazılanların hemen hepsini okumama rağmen aklımdaki bir soruya kesin bir yanıt bulamadım: Benim yaşadığım yere ulaşım hangi yönden gelirseniz gelin dik yokuşlardan geçerek sağlanıyor. J9 motorlarının görece güçsüz olduğunu öğrendim. Yokuş çıkarken tıkanıp kalır mı veya sık sık arıza yapar mı diye merak ediyorum. Bu konuda beni aydınlatabilecek birileri varsa memnun olurum.

Saygılar, sevgiler...

Etiketler
Merhaba bende yeni üyeyim, daha önceden bende hyundai minibüs vardı öyle bir sorun yaşamadım hem pejonun motoru daha büyük.yolda büyük taşlar yoksa her yerden çıkar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR