Pirikamp Yollarda (ve Kamplarda) 2020

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,985
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 104,964

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Bugün de Doğan CÜCELOĞLU'nun Onlar Benim Kahramanım adlı kitabını okudum Radyo MAX 95.8 eşliğinde efendim.
Şimdi kitabı bıraktım. Kendime bir ıhlamur yaptım. Miss gibi kokusu burnuma geldi.
39 yaşımda bir gece yarısı hayatta yaşadığım ve yapabildiğim şeyler için,
Eğer varsa Tanrı'ya bir kez daha şükrettim.
İyi geceler efendim.

bayzero

Kamp I
Bahsettiğim kitaptan bir alıntı:
"Seni diğerlerinden farksız yapmaya,bütün gücüyle gece gündüz çalışan dünyada,kendin olarak kalabilmek,dünyanın en zor savaşını vermek demektir. Bu savaş bir başladı mı,artık hiç bitmez!..."

Bu söz Cummings'e ait bildiim kadarıyla.

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Arkadaşlar,
Yollarda olduğumuz yirmi yılda neler gördük?
Hakaret eden, iftira eden pisliklerden hiç bahsetmiyorum.
Yine de hep bu sayfalarda olduk.
Başkaları gibi sırra kadem basmadık.
Kimseden utanmadık, korkmadık.
Her zaman cesur olduk.
Kendi adımızla yazdık.
Çok da iyi yaptık.
Gezenbilir'e devam...

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Bugün canım biraz cep telefonuyla fotoğrafçılık yapmak istedi. Ama geç istedi hava karardı artık. Yarın biraz çıkıp çevrede fotoğraf çekeceğim. Hiçbir bilgim ve becerim olmamasına rağmen fotoğraf çekmeyi severim.

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Kendime ait bir odamdaki çalışma masam ve şu an okunmakta olan kitaplarım. 3e83e24b7c78d7a133c6b3031e9a8437.jpg

VIA_F2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BENZER İÇERİKLER

Forum istatistikleri

Forumdaki Konu Sayısı
100,279
Konulara Yazılmış Mesajlar
1,480,881
Kayıtlı Üye Sayımız
168,240
Kaydolan Son Üyemiz
murat.ustun
Bugün Forumu Ziyaret Eden
Yandex.Metrica
Son 24 Saatte Ziyaret Eden
Son 30 Günde Ziyaret Eden

SON KONULAR

BENZER İÇERİKLER

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

Yer Sağlayıcı: VERİTEKNİK Belge No: YS-308

Copyright © 2000 - 2020 Gezenbilir