Pirikamp Yollarda (ve Kamplarda) 2020

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,136
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 122,754

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Mesajlar
11,398
Tepkime puanı
2,535
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Minik bir Dünya benimkisi. Çayım kahvem olsun, karnım doysun, bir de kitaplarım olsun mutluyum ben. Bunlara ek olarak karavanım bile var. Öyle yüz binlik bir karavan değil ama pekala idare ediyorum onunla. Kimsenin bir şeyine ihtiyacım yok ve kimseden de bir şey istemişliğim de yok hayatta. Ben onurlu yaşam süren bir insanım. Kimseden bir şey istemedim. Minik özgür Dünyamda mutluyum ben.
 


yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Mesajlar
11,398
Tepkime puanı
2,535
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Hayatta niye çok paraya ihtiyaç olsun ki? Övünmek için mi? Başkalarını küçümsemek için mi? Kendini başarılı hissetmek için mi? Ben zaten başarılıyım. Paraya ihtiyacım yok. Bizim yüz bin liralık karavanımız var yüz liralık çadırcıyla birarada olamayız demişlerdi bazıları. Ben olurum. Yüz binlik karavanım da olsa benim her zaman yanımda yüz liralık çadırcılara yer olur.
 yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Mesajlar
11,398
Tepkime puanı
2,535
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Türk kahvesi keyfi... 1688040cb74ba450b0eca049a177188f.jpg

VIA_F2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Mesajlar
11,398
Tepkime puanı
2,535
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Bugün canım nedense ekmek yapmak istemedi, ben de ekmeğimi bakkaldan aldım. Şimdi yemeğimi yedim dolapta koçan mısırım vardı onları haşlıyorum. Haşlanmış mısırı pek severim. Benim çocukluğumda sokakta gezen haşlanmış mısırcılar vardı Burgaz'da. Onlardan alır yerdik.
 

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Mesajlar
11,398
Tepkime puanı
2,535
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Arkadaşlar,
Kötü niyetli çirkin insanlara rağmen ayakta kaldım ve özgürce yaşadım hayatımı. Bazen tüm enerjimi bitirdiler. Hastanelere düştüm. O zaman gerçekten başkalarına muhtaç hale geldim. Hakkımda çirkin şeyler üfürenlerin hiçbirisi bu zor zamanlarımda yanımda olmadı. Benim sıkıntıda olduğumu ruhları bile duymadı. Bütün bu zorlukların sonunda öğrendiğim şey ise zaten istediğim gibi olabileceğim ve istediğimi yaşayabileceğim gerçeğidir.
 

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Mesajlar
11,398
Tepkime puanı
2,535
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Yani arkadaşlar, Ben özgür yaşayan özgür bir kampçıyım. Dedikoducular ve yalancılar beni yıkamadılar. İstediğim gibi olurum, istediğim gibi yaşarım yalancı oçocukları bana karışamaz.
 


yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Mesajlar
11,398
Tepkime puanı
2,535
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Sapiens gerçekten güzel bir kitapmış. Bu kadar çok okunmuş olmasına şaşmamak gerek. Kitap pek çok konuda insanı aydınlatıyor. Daha henüz yarısına bile gelmedim ama kitap hakkında rahatlıkla bunları söyleyebilirim.
 

BENZER İÇERİKLER

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle alakasız başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

           

Forum istatistikleri

Konular
100,567
Mesajlar
1,483,924
Kayıtlı Üye Sayımız
168,742
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf tayfur

BENZER İÇERİKLER

SON KONULAR

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 2000 - 2021 Gezenbilir
Üst