Pirikamp Yollarda (ve Kamplarda) 2020

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,979
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 103,550

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Yeni bir kitaba başladım: Stephen KİNG Yazma Sanatı. Aslında daha önceden İnternetten PDF'sini bulup okumuştum. Bu ikinci okuyuşum olacak. Bu kitap yazarın yazma üzerine çok önemli duygu ve düşüncelerini ve deneyimlerini konu alıyor. Benim gibi bir gün yazmayı hayal eden birisi için önemli bir kitap.

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
0001874202001-1.jpg
İşte yeni kitabımız...

ilker 72

Kamp III
Yer
İstanbul G.O. Paşa
Yeni bir kitaba başladım: Stephen KİNG Yazma Sanatı. Aslında daha önceden İnternetten PDF'sini bulup okumuştum. Bu ikinci okuyuşum olacak. Bu kitap yazarın yazma üzerine çok önemli duygu ve düşüncelerini ve deneyimlerini konu alıyor. Benim gibi bir gün yazmayı hayal eden birisi için önemli bir kitap.

Hocam bence kitap yazma hayalinin yanında siz eskizlere başlamışsınızdır bile.

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Alevi dedesi ,Hacca gidiyor. Hacca gittiğinde insanlar şeytan taşlama zamanında şeytanı taşlarken
Dede eline bir taşı alıyor ve sinesine vurmaya başlıyor bunu gören arkadaşları yanındakiler diyor ki ;”pirim neden kendini taşla dövüyorsun .”Deee;”oğul senin buradaki şeytanlan ne işin var .Sen kendi içindeki şeytanı taşla
Kendi nefsini terbiye et özünü pakla “
Hararet nardadır sacda değildir
Keramet baştadır tacda değildir
Her ne arar isen kendinde ara
Kudüste mekkede hacda değildir
Hünkar Hacı Bektaş-i Veli
Kasım Dümen'den alıntı

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Hocam bence kitap yazma hayalinin yanında siz eskizlere başlamışsınızdır bile.
Zaman zaman parça parça bir şeyler yazdım. Özellikle kısa öyküler. ama olmuyor. Bunlar daha çok alıştırma mahiyetinde. Gerçek bir hikaye yok ortada. Çok geniş dünyalar yaratacak hayal gücünü kendimde bulamadım. Entellektüel birikimim de henüz yeterli seviyede değil. Ama bir gün yazmak en önemli hayalim. Ama bunun için hem çok okumam hem de çok çalışmam gerekir. Yazma ile ilgili teknikler konusuna da değinen bir kütüphane rafı dolusu kitabım var. Bu konuyla ilgili bilgi ve becerimi önümüzdeki zamanlarda arttırmaya çalışacağım. Emeklilikte yapacak bir işe ihtiyacım var. Yazmak hayalim.

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Aslında Watpad'de bir hikayem var.
Karavanlı bir hikaye
okumak isteyenlere...
Ali Rıza ve Sıdıka
Ali Rıza bey ve karavanı Sıdıka'nın yol macerası.

ilker 72

Kamp III
Yer
İstanbul G.O. Paşa
Zaman zaman parça parça bir şeyler yazdım. Özellikle kısa öyküler. ama olmuyor. Bunlar daha çok alıştırma mahiyetinde. Gerçek bir hikaye yok ortada. Çok geniş dünyalar yaratacak hayal gücünü kendimde bulamadım. Entellektüel birikimim de henüz yeterli seviyede değil. Ama bir gün yazmak en önemli hayalim. Ama bunun için hem çok okumam hem de çok çalışmam gerekir. Yazma ile ilgili teknikler konusuna da değinen bir kütüphane rafı dolusu kitabım var. Bu konuyla ilgili bilgi ve becerimi önümüzdeki zamanlarda arttırmaya çalışacağım. Emeklilikte yapacak bir işe ihtiyacım var. Yazmak hayalim.

Doluya koyuyorsun almıyor, boşa koyuyorsun dolmuyor misali. Zamanla kafanda bir şeyler oturur hocam.

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Hayalim olan HYMER 55 karavanların ciddi parça problemi olduğu ortaya çıktı. Başım ağrımasın diye HYMER55'ten ve muadilleri olan karavanlara hayranlık beslemekten vazgeçiyorum. Kendime başka bir hayal karavanı seçip onu hayal edeceğim. Nasıl olsa hayal kurmak da parayla değil.

gezgin14

Kamp I
Aslında Watpad'de bir hikayem var.
Karavanlı bir hikaye
okumak isteyenlere...
Ali Rıza ve Sıdıka
Ali Rıza bey ve karavanı Sıdıka'nın yol macerası.
Henüz olgunlaşmadım diye yazma işini erteleme hocam. Yazmaya sürekli devam et ve son yazdıklarınla ilk yazdıklarını karşılaştırdığında aldığın yolu göreceksin. Yazmak eylemi bıçak bilemek gibidir. Yazdıkça ustalaşırsın ve kaleme hükmetme gücün artar. Bence erteleme yaz hocam.

BENZER İÇERİKLER

Forum istatistikleri

Forumdaki Konu Sayısı
100,263
Konulara Yazılmış Mesajlar
1,480,710
Kayıtlı Üye Sayımız
168,214
Kaydolan Son Üyemiz
Tuna46
Bugün Forumu Ziyaret Eden
Yandex.Metrica

SON KONULAR

BENZER İÇERİKLER

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

Yer Sağlayıcı: VERİTEKNİK Belge No: YS-308

Copyright © 2000 - 2020 Gezenbilir