Pirikamp Yollarda (ve Kamplarda) 2020

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,136
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 337,928

Ama yine de insanların arkasından dedikodu edenlerle, çeşitli şekillerde insanlara sosyal hayatı, saldırmak için, iftira için çirkin şeyler için kullananlarla arkadaş olmak istemiyorum. Hobimi yaparken bir de bu tip insanlarla uğraşamam. Bu insanlar bana kötülük yapmak istediler ve neticesinde hasta da oldum arkadaşlar. Bu yüzden böyle insanlarla görüşmek tanışmak aynı ortamlarda olmak istemiyorum artık. Nihayetinde ben de Mevlana değilim. İnsanlar önce insan olsunlar sonra bana gelsinler please!...

Arkadaşlar,
Özgür hayatımı istediğim gibi yaşarım. Kimse de bana karışamaz. İstediğim yere istediğim kampa giderim. Arkamdan konuşan yaratıklar bana bununla da bir şey yapabildiler mi? Hayır. Demek ki bu konularda onlara düşen bir taraf bir söz hakkı yok. Kendilerini boş yere bir şey sanıyorlar bu insanlar. Böyle insan istemiyorum çevremde.

Özgürüm ve güçlüyüm, Gücüm özgürlüğümde saklı benim. Zor zamanlar geçirdim ama bunlardan da alnımın akıyla çıktım. Arkamdan yalan konuşanları önemsemiyorum ama hayatımda böylelerini istemiyorum doğal olarak. Bunlar az ötede oynasınlar bundan böyle...

Havalar çok sert gidiyor. Karavanda kalmak mümkün ama bu da yakıt maliyeti getirdiği için şu sıralar eve geri gelmek daha mantıklı. Sonuçta ben de nasıl daha rahat olacaksa o seçeneği yapıyorum. Karavanla konaklama için biraz daha havaların iyileşmesini bekliyoruz arkadaşlar... Ama karavandan vazgeçemiyoruz.

Hocam havalar biraz ısınsın, bir de köyde bir yer bulursanız karavan için çok iyi olur. Ama köyde yer için biraz zaman geçirmeniz gerekir. Şimdi sorsanız yok derler.

Aslında evet köyde bir yer çok iyi olur. Okulda da kalınabilir ama geceleri istenmeyen kişiler geliyormuş. Benzin istasyonu da var köyün. En kötü ihtimal orda kalırım karavanımda. Şimdilik tek yapacağım arabam bozulmasın diye dua etmek. Çünkü arabam bozulursa işe gidemem. (Çok uzağım, yetişemem)
Selamlar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

SON KONULAR

Geri