Pirikamp Yollarda (ve Kamplarda) 2020

gezgin14

Ana Kamp
Yücel Hocam maxi için bu çin malı webastolarda 2KW küçük olabilir 5-8 KW alayım diye düşünüyorum. 5-8 arasında kararsız kaldım.Tecrübe bu konuda ne der ?

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Web sitesi
www.yucelgunduz.com
Güzel bir webasto yada eberpacher taktırın, bu işin oluru budur. Üç beş kuruş fazla ödersiniz ama ona göre gerektiğinde hem servisini hem de kalitesiyle güvenliğini yanınızda bulursunuz. Bana kalırsa ben çin işi vebasto karavanda bedava gelse kullanmam bu benim görüşüm.

ilker 72

Kamp III
Ben çin malı webastoların tehlikeli olduğunu düşünüyorum. Bence canınızı ona emanet etmeyin.
Hocam Çin malı on, on beş sene öncesi için kötü bir izlenim bıraktı. hatta bir ara Çin üretimi malların çöplüğü durumuna düştük. Bizim ithalatçıların daha çok kazanma hırs yüzünden. Şu anda ev ve ticari işletmelerde kullanılan ürünlerin bir çoğu Çin malı. Daha ucuzunu ve daha kalitelisini yapamadığımız için, Çin malı üretimleri kullanmaya devam edeceğiz.

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Web sitesi
www.yucelgunduz.com
Ne bir servisi ne garantisi olan bir mal. Siz buna hayatınızı emanet etmekten bahsediyorsunuz. Ne için altı üstü bir kere vereceğiniz binbeşyüz lira fark için. Kusura bakmayın benim aklıma yatmıyor. Ben hayatımı bu alete emanet edip karavanda uyuyorum. Çin işi kullanan kullansın bana bedava gelse söker atarım.

ilker 72

Kamp III
Ne bir servisi ne garantisi olan bir mal. Siz buna hayatınızı emanet etmekten bahsediyorsunuz. Ne için altı üstü bir kere vereceğiniz binbeşyüz lira fark için. Kusura bakmayın benim aklıma yatmıyor. Ben hayatımı bu alete emanet edip karavanda uyuyorum. Çin işi kullanan kullansın bana bedava gelse söker atarım.
Ya yanlış anlaşıldım yada yanlış anlattım hocam. Her ülkenin kalite standartları vardır bizde de TSE dir, sizi koruyan budur dünyadaki en kaliteli ürün bile, bir ülkeye satış ve rekabet yapabilmek için bazı kriterlerinden ödün verir. Emin olun ki yerli markaların avrupa ülkelerine sattığı ürenle burada sattığı ürün arasındaki farkları çok gördüm.

SNN76

EFELİK EFENDİLİKTİR...
yucel hocam su an yoresel olmayan uretimin tamamina yakini ya cinde yapiliyor ya da cin de uretilen parcalarla yapiliyor. emin olun webastoda da bir dunya cin uretimi parca vardir. cin mallarina guvensizliginiz varsa cep telefonu ve bilgisayardan baslayarak bir cok esyanizi baslayarak atmaniz gerekir.
mesele cin mali degil ulkemize cop getiren ithalatcilarimiz.

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Web sitesi
www.yucelgunduz.com
Cep telefonu ve bilgisayar vebasto ile aynı şey değil. Cep telefonu öldürmez. Vebasto öldürür. Herkesin kendi düşüncesi tartışacak bir şey yok. Beni öldürseniz o şeyi karavanıma sokamazsınız.

gezgin14

Ana Kamp

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Web sitesi
www.yucelgunduz.com
Um
Dün bir az daha araştırdıktan sonra linkteki ürünü sipariş verdim. Sipariş vermemdeki etmen çok insanın bu ürünleri satın alması oldu.En ufak bir olumsuzluk görürsem hurdacıya veririm.
Umalım ki hayrı görülsün. Ne diyelim? Biz görevimizi yaptık.

xmuratalix

seyahat ya resulallah
Dün bir az daha araştırdıktan sonra linkteki ürünü sipariş verdim. Sipariş vermemdeki etmen çok insanın bu ürünleri satın alması oldu.En ufak bir olumsuzluk görürsem hurdacıya veririm.
teslimat süresi ne kadar dikkat ettiniz mi? en yakın olanı 40 gün civarı gözüküyor. çin den seçtiyseniz 2 agustos teslim diyor.

bartek

Zirve
Çin'de aynı ürünün çok kalitelisi de var, çok kalitesizi de .Hayati risk taşıyan ürünleri ben olsam kendim getirmem. Ne geleceği belli değil çünkü. Belki webasto da orada yaptırıyordur ama kendi yaptırıyordur en kalitelisinden.
Biliyorsunuz marka oyuncaklar var, Barbie bebek gibi. Hepsi Çin'de yapılıyor. Ama aynı markaların Almanya'da satılan ürünü , burada satılandan daha pahalı ama çok daha kaliteli. Adamlar her pazara, her fiyata ürün yapıyor.

Forum istatistikleri

Konular
100,035
Kullanıcılar
167,907
Son üye
qkavlak

SON KONULAR