Pirikamp Yollarda (ve Kamplarda) 2020

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,136
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 337,339

Gölbaşı... Ulaşan'dan... Dddd02e268ac86affdff1563067dd993

VIA_F2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bugün karavanıma geldim ve yağçöz ile mutfaktaki yağ lekelerine giriştim. Epey temizledim. Sonuçtan memnun kaldım.

VIA_F2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Daha kısa geziler için bir tür mini camper olacak Güçlü. İçinde yatılmasını da istiyoruz. Bu yüzden arkadan ön koltuğun arkasına kadar uzanan yatak ve dıştan kullanılan arka mutfak şeklinde olacak sanırım.

Bugün kahvaltıya aylar ardından Köfteci Yusuf'a gittim. Kahvaltısını pek severim. Ama ekmekleri değiştirmişler. Kapalı ekmek servis ediyorlar. Tabii eskisinin verdiği tadı vermiyor. Burda reklamcılık olmasın ama ben tam bir Yusuf Fanatiğiyim. Zaten o da ben gibi Bursa'lı. Çok seviyorum arkadaşlar. Dayanamıyorum.

yucel hocam, guclu nun ic olculerini paylasirsaniz eminim somut oneriler alirsiniz. sayin @adigekuzeyli kangoo aracini her seyahatten sonra yaptigi ilavelerle islevsel bir kamp aracina cevirdi. gezi hikayelerini de zevkle okumustum. siz de kucuk dokunuslarla butcenizi ve kendinizi yormadan guzel bir is cikarirsiniz .

yucel hocam, guclu nun ic olculerini paylasirsaniz eminim somut oneriler alirsiniz. sayin @adigekuzeyli kangoo aracini her seyahatten sonra yaptigi ilavelerle islevsel bir kamp aracina cevirdi. gezi hikayelerini de zevkle okumustum. siz de kucuk dokunuslarla butcenizi ve kendinizi yormadan guzel bir is cikarirsiniz .
İnşallah, Bakalım. Güçlü'nün iç ölçülerini daha ölçmedim. Bilemiyorum. Kargo tiplerinde farklılık da var. Ama 180'den uzun değil iç uzunluk. Yani en fazla bir yatak konuyor gibi ama bilmiyorum ölçmek lazım.

İnternette dünya kadar dizi var. Yani o kadar ki, bu hayatı zorunlu şeyler dışında sadece dizi izleyerek geçirseniz, Hepsini izleyemezsiniz. Bu durum da bana çok ilginç geliyor. Sonuçta herkes farklı bir şeyler izliyor falan...
Ben şu sıra sadece Behzat Ç. izliyorum. Bir Ankara Polisiyesi...

Arkadaşlar,
Bugün enerji sorunumu çözmek için çok önemli bir şey yaptım ve üç sistemli bir dolap satın aldım. Bunu belki çok önceden yapmam gerekirdi ama hiç denk gelmemişti. Bu kez denk geldi ve kaçırmadım fırsatı. Benim taşımam gereken çok önemli soğukta saklanan ilaçlarım var. Artık içim daha rahat yollarda olacağım. 220'yi bulamadığım yerlerde daha özgür olacağım. Biz ne kadar küçük camper yapacağız desek te tam takımla gezmekten kendimizi alamayız. Çünkü biz çekme karavanın konforunu daha ilk başından gördük, deneyimledik. Artık küçük bir mekanda rahat edemeyiz gibi geliyor. Bu nedenle bu yaz eğer şehir dışına çıkarsak yine tam takım olarak, Güçlü ve Pirikamp olarak çıkacağız efendim.

Arkadaşlar,
Bugün enerji sorunumu çözmek için çok önemli bir şey yaptım ve üç sistemli bir dolap satın aldım. Bunu belki çok önceden yapmam gerekirdi ama hiç denk gelmemişti. Bu kez denk geldi ve kaçırmadım fırsatı. Benim taşımam gereken çok önemli soğukta saklanan ilaçlarım var. Artık içim daha rahat yollarda olacağım. 220'yi bulamadığım yerlerde daha özgür olacağım. Biz ne kadar küçük camper yapacağız desek te tam takımla gezmekten kendimizi alamayız. Çünkü biz çekme karavanın konforunu daha ilk başından gördük, deneyimledik. Artık küçük bir mekanda rahat edemeyiz gibi geliyor. Bu nedenle bu yaz eğer şehir dışına çıkarsak yine tam takım olarak, Güçlü ve Pirikamp olarak çıkacağız efendim.
Hayırlı olsun hocam. Bu buzdolabı sizi daha özgür yapacak.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Geri