Pirikamp Yollarda (ve Kamplarda) 2020

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,136
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 337,834
Yücel Hocam, ekmek yaparken her seferinde hazır maya kullanmak yerine ekmek hamurundan biraz ayırıp bir sonraki ekmeğin mayası (ekşi maya) olarak kullanabilirsiniz. Ayırdığınız hamuru bir miktar un ile kapatıp buzdolabında ya da ekmek yoğurdunuz kapta serin bir yerde bekletebilirsiniz.
Teşekkürler. Dediğiniz yöntemi hiç denemedim. Belki ilerde denerim. Çok teşekkürler...

VIA_F2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bugün lastikçide epey sıra vardı, Sanki herkes lastik değiştirmek için bu güne bırakmış. Epeyce bekledim. Ama sonunda sıra bize geldi.

Son düzenleme:

Arkadaşlar,
Bazı konularda paylaşım yapıp sonradan siliyorum.
Çünkü paylaşmaktan vazgeçiyorum bir türlü.
Derin kırgınlıklar yaşadım.
Bunlarla ilgili, anlamsız şeyler işte...

Arkadaşlar,
Hayatımın bir bölümünü çekme karavanımda yaşamaya başlamıştım, Çok da mesud idim ama beni korona önlemleri vurdu. Korona süresince otelde kalmak istemedim çünkü bunun için nedenlerim var.
Doğada gezenleri görüp imreniyorum ama bana düşen biraz daha sabır.
Diyebilirsiniz ki Yücel hoca hiç karavanla ilgili bir şey paylaşmıyorsun, Doğru haklısınız. Ben bu ara Behzat Ç'ye başladım onu paylaşıyorum mesela. Bizim paylaşımlarımız içten, doğal ve hayatın içinden. Ne yaşayabiliyorsak o arkadaşlar. Umarım siz de anlayışla karşılıyorsunuzdur.

Arkadaşlar,
Bir öğretmen için öğrencilerinden uzun süreli ayrı kalmak çok zor. İnsan okulun yerindeki tozu dumanı, o çocuk seslerini ve her şeyi o kadar özlüyor ki. Umarım korona biran önce biter ve biz de okulumuza geri döneriz. Karagedikli kara çocuklarımı özledim valllaha.. :smiley:

Arkadaşlar,
Özel hayatını gizli yaşamak isteyen insanların,
Özel hayatının gizliliğini Forum gibi mecraları kullanarak ihlal ederseniz,
Bunun cezası 1 yıldan 3 yıla kadar hapistir.
2013 yılında bir olay yaşadım,
Babam beyin kanseriydi ve eşim beni boşuyordu,
İznik'te bir kampa katılmak istedim.
Bir web sayfası çerçevesinde şiddetle tahkir edildim.
Hakkımı kanun ile de arayamadım.
Bana biz kimin ne olduğunu biliyoruz demişti zat-ı şahane'nin birisi.
Onların o gece, o forumda yaptıkları pislikler yüzünden (Ayrıca yaşadığım ağır depresif durumlar da var. Ayrıca bireysel yatkınlık da hastalığımda inkar edilemez.) çok ciddi bir şekilde hasta oldum,
Akıl hastanelerine düştüm,
Pek çok defa intiharı düşündüm ve başımdan da bir sürü korkunç ama ders verici olay geçti.
Uzun lafın kısası,
Aynı şey bir daha olursa affetmem,
Hakkımı sonuna kadar ararım.
Bu böyle biline.

Bu forumda benimle Forumdaşsanız,
1-Benim bir birey olarak, özel hayatımı gizli yaşamak istememe saygı duymak zorundasınız.
2-Benden bu konuda konuşmamı beklememelisiniz. (Size yada herhangi birine bir şey açıklamak zorunda değilim)
3-Her zaman kendimi (veya haklarımı) savunacak kadar güçlü olamayabilirim. Gerekirse hakkımı forum sahibi veya görevliler olarak sizler savunacaksınız.
4-Benim özel hayatım kimseyi hiçbir nedenle ilgilendiren bir konu değildir. Bu sizi de ilgilendirmez bir başkasını da.
5- Özel hayatım nedeniyle (Özel hayatım her ne olursa olsun) kimseden alçak değilim, kimsede benden yüksek değil. Bu asla değişmeyecek.
6-Dedikodu ile insanlara gerçek zararlar da verilebiliyor (En azından yıpratma yapılıyor) ama bunu neden isteyesiniz ki? Hem dedikodu çok günahtır. yapmayın.
Bunu okuyanlar isterlerse internnetten özel hayatın gizliliği hususunda daha çok okuyup öğrenebilirler. Ben kanunları kopyalayıp buraya getirmedim. Kimse hakkında hukuki bir şey yürütmüyorum. Bana yapılanları da Allah'a havale ettim. Yaşadığım sıkıntıları ise sadece ben biliyorum.

Son olarak arkadaşlar, Türkiye Kamp Karavan Derneği üyesiyim. Kimseye kızmadım da küsmedim de. Ekonomim yettiği kadar kamplarda olmaya çalışıyorum. Kimseyle bir benlik mücadelesi yürütmediğim gibi kimseye karşı bir suçlama veya kindar bir nedenle bunları yazmadım. Ne kadar ömrüm vardır bilemem ama ömrüm vefa ettiğince kamplardayım. Ben bu meseleye kendimce yeterince açıklık getirdiğimi düşünüyorum. Ben herkesle yanyana gelebilen bir kampçıyım. O gece benim hakkımda kötü şeyler yazmış veya bir nedenle, herhangi bir zamanda kötü bir söz söylemiş, Dost gibi görünüp arkadan vurmuş, öyle yapmış böyle yapmış bilmem ne... Hiç önemli değil. Sonuçta bunu yapsa bile, bununla bile bana gerçek bir fenalık yapamadı. yapamayacak da. Önemli olan bu.

Özgür yaşamaya, özgürce paylaşmaya devam edeceğim.
Dedikodusuz ve virüssüz bir yaşam dilerim herkese...
Bu mesaj kimseden cevap alınmak için yazılmadı.
Daha çok özgür bir bildiridir.

Bir daha benzer konuları hiç konuşmamayı dilerim.

Bugün kamp ve etkinlik aracım Güçlü ile,
Ankara caddelerinde biraz turladık.
Ne güzel şey bu şehirde yaşamak!...
Seviyorum Ankara'yı,
Hem de en az İzmir kadar seviyorum...
Sonra bugün markete gittik.
Market epey kalabalıktı.
Hiç sebze da kalmamıştı.
Bir şeyler aldık çok şükür.
İnsanlar yasak olduğu için ihtiyaçlarından
fazlasını alıyorlar. Çünkü aç kalacağız sanıyorlar.
Ama aslında böyle bir şey yok.
Herkese selamlar... ANGARA'dan...

Evimde özgürce OT'lanıyorum...
2873443

Hocam Behzat ç yi 2 defa baştan sona izledim. Tavsiye ederim. Konu zaten Ankara'da geçiyor, tanıdık yerler görebilirsiniz. İyi seyirler

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR