Pirikamp Yollarda (ve Kamplarda) 2020

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,136
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 335,196
Erdek ant camping 13

Biraz keyif... Aynı yıl, aynı yer...

20190427 083114 min

2018 Sakarya Kırkpınar Karavan Buluşmasında Güçlü ile birlikte çadırımızla katıldığımız bir etkinlikti. Orada birçok dostla tanıştık ve çok güzel bir etkinlik olmuştu, yenilerine gitmek istiyoruz efendim. Fotoğrafta son çekici aracımız Güçlü'yü kamp donanımıyla görüyorsunuz.

Bugün sizlerle bir eskileri hatırlama enstantanesi yaptık,
Ne demişler geçmişini unutan geleceğini de hakkıyla yaşayamaz.
(Bunu ben uydurdum ama bunun gibi bir şeydi)
Ülkemiz kamplarında ve yollarında yirmi yılı bitirdik efendim.
ELHAMDÜLİLLAH.

Sokağa çıkma yasaklarında, evde can sıkıntısından ekmek yaptık, lahmacun yaptık, pizza, çiğ köfte vs derken kilolar hızla geldi. Bende sabah kahvaltısı ve çay vazgeçilmez, öğle yemeğini bıraktım, başka hiç bir şeye dikkat etmeden bir ayda dört kilo verdikten sonra kendime geldim.
Ben yıllardır sabah kahvaltısı yapmıyordum. Öğlen ve akşam yemeği yeterliydi. Sadece hafta sonlarında öğle yemeği gibi kahvaltı ve akşam yemeği. Bu yıl işi de bırakınca hafta sonu moduyla devam ediyorum. Öğlen saatlerinde kahvaltı ve akşam yemeği, ekmek 2, 3 dilim ve az tuz. Hepsi bu.

Yucel bey sız kıdemlı karavancısınız sız ıyısını bılırsınız..her sey gonlunuze gore olsun ..hayırlı aksamlar...
Kıdem arttıkça sırtımdaki yaralar da derinleşti.
Ama genel olarak şimdi daha akıllıyım.
İnsanlara dostum diye inanıp güvenmiyorum.
Benim dostum ancak ya bir kişidir ya iki kişi.
Bilirim ki beni asla incitmeyecek kişilerdir bunlar.
Gerisi gereksiz insanlar. Boş kalabalık.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR