Pirikamp Yollarda (ve Kamplarda) 2020

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,136
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 335,226

Haymana'dayız. Ce7a5f734c5a103bfc2b0ae266818b80

VIA_F2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yücel hocam iki gündür yoksunuz, umarım bir sorun yoktur, her zaman yazmasam da takipçinizim. selamlar...

Çok teşekkür ederim arkadaşlar,
Bir süredir olağan hayatımı forum üzerinden Blogluyordum.
Bunun içinde gezilerim de vardı ancak genel paylaşımlar arasında az yer kaplıyordu geziler.
Ancak Forum yönetimi tarafından bu tarz paylaşım yapmamam için uyarıldım.
Sonuçta burası geziler başlığı olduğu için insanlar sıkılabilir dendi ki doğrudur da.
Artık sadece Gezilerimi bu başlıktan paylaşacağım.
Gündelik hayatımla ilgili bloglamayı Facebook üzerinden yapıyorum.
Beni takip edenler Facebook profilimden kolayca takip edebilirler.
Ben sizlerle hayatı paylaşıyordum ve bu beni mutlu ediyordu.
Şimdi Facebook üzerinden devam ediyorum arkadaşlar.
Takip etmek isteyenler için: Facebook
Beni takip edenlere tüm yüreğimle sevgiler...
Gezilerimle burada olmaya devam edeceğim.
Sevgiler. (I Love YOU!..)

Arkadaşlar,
Gidecek gezecek bir çok hedef, bu hedeflerde de bir çok kamp var. Bunların her birisinin lezzeti ayrı. Bazen bir kampın iki gün kalınca lezzeti ayrı, 10 gün kalınca ayrı, Gezmek görmek deneyimlemek lazım.
Ben EGE'deyken özellikle de motosikletimle pek çok kampı tekrar tekrar gezdim ve yaşadım. Artık Ankara'da yaşıyorum. Buranın güzelliği yine Şubat tatili gibi zamanlarda EGE gibi yerlere kaçmak olacak herhalde.
Artık buradan pek fazla paylaşım yapamayacağım çünkü sadece sizlerle bu başlıktan Gezilerimi paylaşacağım.
Ama gündelik olarak paylaşımımı artık Facebook marifetiyle yapıyorum. Beni takip etmek isterseniz buyurun profil linkim burada: Facebook. Okuduğum kitaplarla ilgili görüşlerimi www.pirikamp.com'da yayınlamaya devam ediyorum. Beni oradan da takip edebilirsiniz. Son olarak kitap konusundaki alıntılarım, incelemelerim vb. Yücel Gündüz (@yugun) adresinde görebilirsiniz.
Her şey daha iyiye, daha güzele doğru yolculuk etmek için. Bu başlıkta yaptığım kamplarım ve gezilerimi paylaşmaya devam edeceğim inşallah,
Sevgiyle kalın.

Yücel hocam, artık çoğu internet işimizi cep telefonu üzerinden yaptığımız için forumları da kolaylık açısından tapatalk üzerinden takip ediyorum. Sizden haber aldığımız için sevindim. İyi geziler.

Arkadaşlar,
Bizz hep Gezenbilirciyiz...
Ancak hayatımda bazı önemli gelişmeler oldu.
Kişisel zamanımı daha iyi yönetmek adına
bir süreliğine forum ve sosyal medya kullanımımı sınırlandıracağım
Ve bu foruma artık çok daha nadir bakacağım.
Benimle ilgili bir şey olursa veya bana yazmak isterseniz
Bana kampciyiz@gmail.com adresimden ulaşabilirsiniz.
Sevgilerle... (I Love You!)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR