Planlı Kartepe - Keltepe - Plansız 4x4 Kayak Gezisi : )))) (21.Mart.2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mertozzy Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 216
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,742

Etiketler
Ynt: Planlı Kartepe - Keltepe - Plansız 4x4 Kayak Gezisi : )))) (21.Mart.2010)

topu topu 2 foto cektim onlarida koyayim :smiley:
[attachment=1]

bu fotoda da araca asilan bir sutoglan ile bulent abi, bu arada bu fotonun cekildigi yer Kartepe nin kayak pistlerinden birisi, pistten araclarla indik bastan assagi, oteldekiler garip garip bakiyordu ;D
[attachment=2]

IMG 3526

IMG 3534

arkadaşlar kahvaltıyla başlıyorum.....

DSC 0214

DSC 0215

DSC 0217

DSC 0218

DSC 0216

sofrada sadece kuş sütü eksikti ;D

ekipten görüntüler...

DSC 0220

DSC 0225

DSC 0226

DSC 0233

DSC 0242

kürşat kadeşimin küçük arızası için küçük bir ekip çalışması.... 8 civatayı 4 kişi söktük ;D ;D ;D

DSC 0222

DSC 0228

DSC 0234

DSC 0237

DSC 0239

icimizdeki irlandali, sen yapma bari birak caponcular koysun ariza fotolarini ;D bu araza ariza nedenimiz deliksiz on koruma takip sanzziman hararetini goz gore gore yukseltmek, koruma sokup sanziman soguyunca sorunsuz devam ettik, asla ve asla deliksiz on karter koruma takmayin :smiley:

ekipteki herkese teker teker fotograf makinesi aldirmanin faydalari fotolar cogaliyor ;D ;D

bu arada bence gezinin olaylarindan birisi, motorlu testere, jenerator, 1 hafalik yiycek icecek stogu, 10 tane sandalye 1 tane masa, kompresor vs vs bulunduran ekibimizden alet edevat gerekince sadece bir tane pense cikmasi ;D ;D ;D herkes birbirne guvenip kimse anahtar takimi filan almamis hafta ici ilk is gidip alip koyucam arabaya ;D

Tempus' Alıntı:
bu arada bence gezinin olaylarindan birisi, motorlu testere, jenerator, 1 hafalik yiycek icecek stogu, 10 tane sandalye 1 tane masa, kompresor vs vs bulunduran ekibimizden alet edevat gerekince sadece bir tane pense cikmasi ;D ;D ;D herkes birbirne guvenip kimse anahtar takimi filan almamis hafta ici ilk is gidip alip koyucam arabaya ;D

araban land rover kesınlıkle takım cantası ve alet edevat bulunmalı :smiley:)))

kürşat ben aytuğa katılıyorum... araban land roversa... birde gidip sanayide fren yaptırıyosan... kessin takım lazım.. yola devam etmek için... ıslık çalan tutmayan frenlerini tamir etmek için ;D ;D ;D ;D ;D ;D

...

DSC 0246

yok mert frencin aytug sa alet edevat takimi, balata spreyi kulak tikaci filan bulunmali ;D

Tempus' Alıntı:
yok mert frencin aytug sa alet edevat takimi, balata spreyi kulak tikaci filan bulunmali ;D

bende sana nankor dıyorum sorununu halletmek ıcın ne kadar ugrastım yok yok ıyılık yapmcıaksın .... ;D ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri