DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM
  1. NISSAN X-TRAIL'İ BATI TOROSLAR'DA TEST ETTİK!. OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
ARAÇ TESTİ: NISSAN X-TRAIL

NISSAN X-TRAIL'İ TOROSLAR'DA TEST ETTİK!.
OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Pokut Yaylası

'KARADENİZ YÜRÜYÜŞ ROTALARI' forumunda OR tarafından 25 Eylül 2017 tarihinde açılan konu 583 kişi tarafından okunmuş, 3 cevap yazılmıştır

1. OR

OR Kamp I

Alınan Beğeni:
    10
    Pokut yaylası Karadeniz’in en güzel yaylalarından biri. Yaylanın sahipleri mi desem yoksa yerlileri mi desem çok da kibar insanlar değiller. Kendilerince doğayı korumak istiyorlar (bence öyle değil) ama yöntemleri yanlış. Her yerde onu yapma bunu yapma levhası var. Hatta levhalara uyun levhası da var. Çok itici. Ayrıca yardımsever de değiller. Geçen sene bir grup öğrenci gelmişti. Hava çok soğuk ve yağmurlu idi. Oradaki kafeye gidip biraz ısınmak istediler. Biraz sobanın kenarında oturduktan sonra kafede çalışanlardan biri bedava ısınmak olmaz çay için, birşeyler yiyin benzeri bir şey söylemiş. Çocuklar bizim çadırın yanında kamp kurmuşlardı. Apar topar gelip çadırları toplayıp gittiler. Üzülmüştüm ve ne yaptıysam o gece kalmadılar. Sırılsıklam bir şekilde ve şiddetli yağmur altında geri döndüler. O yolu bilenler bunun nasıl zor bir yürüyüş olduğunu bilirler. Elbette oradaki herkes böyle değil ama her gidişimde bana biraz daha itici gelmeye başladı. Neyseki tüm bunları size unutturan birşey var orada. O da Pokut’un nefes kesen görüntüsü. Bu sene orada 3 gün kamp yaptık. Kaldığımız süre boyunca sis yüzünden önümüzü bile göremiyorduk. Biz tam umutlarımızı yitirmişken 3.günün akşamı sis kısa bir süreliğine çekildi ve ortaya bu görüntüler çıktı.

Video: https://youtu.be/LI5x1pfEiHE

Sent from my iPad using Tapatalk

YOL, Boyraz, fsirin ve 1 kişi daha bunu beğendi.
    Etiketler:

2. Boyraz

Boyraz Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    41
    Evet, doğal güzellikler bir yana bırakırsak, halkın çok misafirperver olduğundan bahsedemeyiz. Özellikle doğu ve güneydoğuyu gezip bu konuda çıtanızı yükseltirseniz.

erek.65 ve OR bunu beğendi.

3. milky

milky Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Abi çok iyi yaaa

OR bunu beğendi.

4. OR

OR Kamp I

Alınan Beğeni:
    10
    Karadeniz’i o kadar özlemişim ki bu sene kurban bayramındaki üç günlük tatilde gidip bir gece Pokut yaylasında kaldım ve ertesi gün geri döndüm. Yetmedi ama en azından krizi atlattım :smiley:

Video: https://youtu.be/VLWIQWcHqP0

YOL bunu beğendi.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...