DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Polish Lavvu (bushcraft Kanvas Tent/çadır)

'TEKNİK EKİPMAN' forumunda iamtrippingballs tarafından 26 Mart 2019 tarihinde açılan konu 3123 kişi tarafından okunmuş, 23 cevap yazılmıştır

1. ilkeladam

ilkeladam Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    4
    Harika olmus,kumasa nasil ulasabiliriz.link falan varsa ozelden atabilir misiniz?

fizikfizik bunu beğendi.

2. sener.eren

sener.eren Yenilgi yenilgi büyüyen bir zafer vardır.

Alınan Beğeni:
    27
    Meslek:
    Öğretmen
    Web Sitesi:
    http://senereren.blogspot.com/
    @Megef Çok beğendim, güle güle kullanın. Süreci daha detaylı bir şekilde anlatabilir misiniz? Kumaşı, kumaşı nereden tedarik ettirdiğinizi, vs.

3. fizikfizik

fizikfizik Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Sıradayım umarım ben de yapacağım. Ellerinize sağlık güzel çadırlar yapmışsınız.
    Yaptıklarımızdaki olumlu ve olumsuz özellikleri anlatırsak (özellikle olumsuzları) bu işi ilerletebiliriz.
    Dikiş işini hallederim ancak dogru kumaşı bir türlü seçemedim. Ağırlığı çok abartmaktan korkuyorum.

4. Amedra

Amedra Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    İstanbul'da yaptırabileceğim bir yer arıyorum. Daha önce yaptırmış arkadaşlar referans olarak önereceği yer var mıdır acaba?

5. skr08

skr08 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhabalar dediğiniz siteden baktim 20.99 euroya var kargo dhl secerseniz 12.99 euroda kargosu var kendim yapacaktım bende ama cokpahalıya geliyor kumaşın metresi 30 40 lira

6. tanersarp

tanersarp S R P A

Alınan Beğeni:
    68
    Meslek:
    Turizm
    EMEĞİNİZE SAĞLIK.

7. tncybttl

tncybttl Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    2
    Arkadaşlar son durum nedir ? Kim nerede yaptırdı ? Bende böyle bir çadır istiyorum.

8. skr08

skr08 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Ben arkadasin belirttiği site varustelekadan aldim 4 gunde geldi 1 gunde gumruk işlemleri sürdü vergisi kargosu hepsi 230 tl civarı tuttu

Forumdaki Benzer Konular