POLONEZKÖY(Trekking)-RİVA-AĞVA

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ekac Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 26,669

ekac

Yeni Üye
Yer
İSTANBUL
Bir pazar günü bu kadar güzel eğlenceli geçebilir.
İstanbul'un ortasında bir cennet polonezköy.
Yeni yerler görmek çok güzel:smiley:

Şendiyar ÇOLAK
Şeyma BIRAK
Bilgehan KARÇAALTINCABA
Erhan KARÇAALTINCABA

473 10151360273028720 35979883 n

6555 10151360275518720 189030278 n

11263 10151360273568720 327240139 n

12232 10151360291113720 777493172 n

28991 10151360276628720 2061857647 n

Etiketler

Ynt: POLONEZKÖY(Trekking)-RİVA-AĞVA

Güzel bir gezi olmuş.

Ceketinizin markası modeli nedir acaba? Çok beğendim:smiley:

(turuncu olan)

teeşekkür ederim.

Ben üründen çok memnun kaldım iki kış kampı yaptım hatta bu hafta sonu bir daha gideceğim.
içinde çıkarılabilir polarıda mevcut ben aldığımda 100 tl idi şimdi siz sorunca tekrar baktım 184 tl olmuş.
site türkçe ama ürünlerin hepsi almanya veya italyadan geliyor montu italyadan getirmişlerdi.

sitenin linkini aşağıda görebilirsiniz iyi günler ....

http://www.bonprix.com.tr/mahsul/3lue-ceket-kirmizi-903642/

Ürün no: 91541694
terracota(turuncu)

Merhaba, Polonezköy'ü ben de gezip görmek istiyordum fakat otobüs, dolmuş, tabanvay şeklinde
ulaşım nasıl sağlanıyor bihaberim. Bilgilendirebilirseniz sevinirim :smiley:

İyi günler
Erhan bey
Çok güzel bir gezi olmuş,bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim.
Saygılar

Ynt: Polonezköy(trekking)-riva-ağva

epsiloneridani' Alıntı:
merhaba, Polonezköy'ü Ben De Gezip Görmek İstiyordum Fakat Otobüs, Dolmuş, Tabanvay Şeklinde
ulaşım Nasıl Sağlanıyor Bihaberim. Bilgilendirebilirseniz Sevinirim :smiley:
üzülerek Söylüyorum Polonezköy'e Otobüs, Dolmuş, Vs.. Gibi Şeyler Yok, Zaten Arabasız Gitmenizi Tavsiye Etmiyorum...

http://www.polonezkoy.com/ulasim.html

kahverengi' Alıntı:
üzülerek Söylüyorum Polonezköy'e Otobüs, Dolmuş, Vs.. Gibi Şeyler Yok, Zaten Arabasız Gitmenizi Tavsiye Etmiyorum...

http://www.polonezkoy.com/ulasim.html

kötü Oldu. Teşekkür Ederim Bilgi İçin :smiley:

Çok güzel bir gezi olmuş,turizm firmalarının düzenlediği geziler gibi...Bizimle paylaştığınız için teşekkürler. :smiley:

GUL-06' Alıntı:
Çok güzel bir gezi olmuş,turizm firmalarının düzenlediği geziler gibi...Bizimle paylaştığınız için teşekkürler. :smiley:

Aklımdan geçeni yazmışsın, tebrik veya +1 butonu bulamadığım için teşekkür butonuna bastım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR