Projem Hakkında Yardım Istiyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan muratceylannn Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 897

muratceylannn

Yeni Üye
Gerçekleştireceğim proje bir sosyal sorumluluk projesi olup Bir hedefe ulaşmak için sadece gerçek bir azmin yeterli olduğunu insanlara aktarmaktır.Paylaşacağım sözde'de dendiği gibi
'' İnanmak başarmanın yarısıdır ''

Hedefim günümüzde yirmi yaş altında bulunan bireylerin teknoloji ile bir bütün olup yapılabilecek bir sürü aktivite'nin yerini ve zamanını teknoloji'ye ayırarak içine kapanık,Sosyallikten uzak,Bunalım ve benzeri durumlara müsait,Sorunlarını çözmeye cesaret bulamayan bireylerin oluşmasını engellemek bu konuda onlara cesaret vermek ilham kaynağı olmak ve doğayı sevdirmek.Aynı zamanda yapacağınız kuru gıda ve kitap benzeri yardımları gideceğim köylerde bulunan ihtiyacı olan bireylere ulaştırarak onları mutlu etmek ve ihtiyacını karşılamak.Ağırlıklı olarak otostop ile bütçemi en etkili şekilde kullanarak Türkiye'nin belirli bölgelerine ulaşmak ve konaklama için bir ücret harcamayıp Çadırım ile konaklama ihtiyacını karşılamayı planlıyorum.Aynı zamanda kamp yapmanın ve çevre bilincinin oluşması ve bu tür aktivitelerin bir nevi doğal antidepresan etkisinde olduğunu özellikle yirmi yaş altı bireylere aktarmak istiyorum.Yapacağım bütün gezi kayıt altına alınıp video ve blog şeklinde hazırlanıp yayınlanacaktır.

Bu konuda gerek maddi gerekse manevi desteğe ihtiyacım var. Yapılacak olan yardımlar ile gerekli ekipmanlarımı alacağım.Maddi ve manevi yardımlarınız hakkında oluşturulacak raporlar doğrultusunda size bilgi verebilirim.Ayıracağınız vakit ve yardımlarınız için şimdiden teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Murat Ceylan

İletişim : 0545 775 30 69
E-posta : Murat.ceylan.kaya@gmail.com

İmza atıp destek olmak için : Yardım kuruluşları: Teknoloji Gölgesindeki Türkiye Değil.Ağaç gölgesindeki Türkiye için.

Son düzenleme:

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri