GEZENBİLİR DERNEĞİ | HAKKIMIZDA | SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ | FORUM KURALLARI | YARDIM | SPONSORLUK | İLETİŞİM  

Projemiz Kuaförbüs, Önerileriniz Ve Yorumlarınızı Bekliyorum. (sizce Nasıl Olur???)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kmldlk3838 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 395

kmldlk3838

Yeni Üye
Herkese slmlar , araç değişikliğinden dolayı konuyu tekrar açtım , çocukluktan buyana yaklaşık 25 yıllık bir hayalimin ilk adımı için bismillah dedik inş . Bizimkisi bir proje esasında (kuaförbüs ) eşim ve ben bayankuaförüyüz, işimizi ve yaşam alanımızı birleştirip kuaför şeklinde bir karavan ile Türkiye turu planımız var nasip olur ise , bu süreçte öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum saygılar.

Etiketler

Neden olmasın çok mantıklı. Karavan hayatı yaşayıp kahve satanlar, kolye vs satanlar var.. yani hem karavan hayatı yaşayıp hem de maddi kazanç işini çözmek mantıklı...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Karavanda yaşamak ve karavanda para kazanma fikri her zaman ilgimi çeken bir fikir. Bayan Kuaförü fikrinde öncelikle tabii ki bu işi yapabilmeniz için gerekli yasal koşullar karşınıza çıkacaktır. Bunlar aşılırsa bu sefer de insanların genelde kuaförlerini değiştirmemek istemesi problem olabilir. Gezici bir kuaföre güven konusunun sağlanıp sağlanamaması önünüze gelecek bir problem olabilir diye düşünüyorum. Yine de kuaförlük becerisi önemli bir altın bilezik ve gezerek çalışmak isteyen insanların böyle bir girişimde bulunması mantıklı bence. Umarım girişiminiz gerçekten başarılı da olur.

drtayfun

Kamp II
Salgın başladığından beri berbere gitmiyorum. Gitme şartlarım şunlar : Tek koltuk olacak , berber maske takacak, bizden başka kimse olmayacak ve mümkünse açık hava veya havadar bir yer olacak. Böyle bir mekan bulana kadar da berbere gitmeyeceğim.

kmldlk3838

Yeni Üye
İyi akşamlar ,

Bu gün vergi dairesi ve ruhsat için ziyaretlerimizi yaptık, tahmin ettiğimiz gibi devletimiz vergiye gelince tabiki gezici vergi levhanızı veririz dedi, ruhsat konusunda ise imarsız oluşumlara ruhsat verilmediğini ve bu işi ilimiz sınırlarında yapamacağımızı
söyledi belediyemiz. Önce ufak bir moral bozukluğu yaşadık fakat , vergimizi ödedikten sonra ruhsatın bizi bağlamadığını düşünüyorum ; çünki biz sabit değiliz gezici hizmet veriyoruz , diyelim ki ruhsat verdi , ben gezdiğim her ilin belediyesinden ruhsat mı alıcam , o zaman araç içinde hiç kimse ticaret yapmayacak. Konu hakkında izlemem gereken bir yönetmelik veya bilgisi olnların yardımını rica ederim . syg...

SNN76

EFELİK EFENDİLİKTİR...
almanya bizi kiskanmasin da naapsin 😂😂😂😂😂

buyuk gecmis olsun iyi bir proje ile baslamis ve ilk golu yemissiniz. aramiza hos geldiniz, yakinda bir simulasyonda yasadiginiza inanacaksiniz

BENZER İÇERİKLER

Forum istatistikleri

Forumdaki Konu Sayısı
100,261
Konulara Yazılmış Mesajlar
1,480,680
Kayıtlı Üye Sayımız
168,208
Kaydolan Son Üyemiz
Ozgrrylmzz
Bugün Forumu Ziyaret Eden
Yandex.Metrica

SON KONULAR

BENZER İÇERİKLER

KURUMSAL    BAĞLANTILAR    GİZLİLİK VE KULLANIM    BİZİ TAKİP EDİN
   Hakkımızda    Gezenbilir Dernek    Forum Kuralları    Youtube
   Yönetim    Gezenbilir Kültür    Üyelik Sözleşmesi    İnstagram
   Haberler    Gezenbilir Medya    Gizlilik Politikası    Twitter
   Logo ve Görseller    Gezenbilir Stüdyo    Çerez Politikası    Facebook Grup
   İletişim      Yardım    Facebook Sayfa
         Tüm Diğer Sosyal Medya Hesaplarımız

HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

Yer Sağlayıcı: VERİTEKNİK Belge No: YS-308

Yandex.Metrica Yandex Metrika Tarafından Ölçülen Detaylı Forum İstatistikleri İçin Tıklayınız

Copyright © 2000 - 2020 Gezenbilir