PTT Kargo

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SEVAL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 106
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 113,467
Ynt: PTT Kargo

jeep4x4' Alıntı:
bizim duyarsiz kalmamiz lazim, acip musteri hizmetleriyle konusalim..herkez hatali olabilir ama acip konusmazak ve sorunlardan bahsetmezsek belkide hic dikkate almayacaklar..

İşte orada direk memur zihniyetiyle karşılaşıyorsun tapu dairesini ne kadar şikayet edebilirsen bunlar da şikayetleri o kadar dikkate alıyorlar hepsi bu

Etiketler

walla ptt kargo musteri hizmetlerini aramadim ama arasamda birsey degisecegini zannetmiyorum.

Telefon hatlarında uyguladıkları sabit ücretlerden dolayı ptt ye çok gıcıkım..
Şikayetlerden de belli ne denli güzel hizmet verdikleri.
Bedavaya bile götürseler kargoyu yinede kullanıp destek olmam böyle bir işletmeye...

Türkiye'de kargo sektöründe en amatör olarak iş yapan şirket bence ptt. böyle büyük bir kurumunda bu halde olması bizi üzüyor

ugur_karakas' Alıntı:
Telefon hatlarında uyguladıkları sabit ücretlerden dolayı ptt ye çok gıcıkım..
Şikayetlerden de belli ne denli güzel hizmet verdikleri.
Bedavaya bile götürseler kargoyu yinede kullanıp destek olmam böyle bir işletmeye...

O şirket PTT değil Türk Telekom ;)

sen hizmetlerinden memnunsan bu bizi bağlamaz arkadaşım, biz olanı biteni kalbinizden geçenleri samimiyetle yazdık, herkez mutlu olsaydı zaten diğer kargo veya telekom firmaları ortaya çıkmazdı. biz şikayetlerimizide belirttik, beklentilerimizide, üzüntülerimizide. keşke bu olanlar memnuniyetsizlikler olmasa da ben ve ben gibi diğer arkadaşlarda onları tebrik edici yazılar yazsak.. ama buyur sen yaz memnun olduğun bir konu varsa onuda paylaşalım zevkle.

Recidivist' Alıntı:
O şirket PTT değil Türk Telekom ;)

Daha üç gün öncesine kadar Telekom PTT nin T lerinden birisiydi yani arkadaş doğru söylemiş o da PTT nin T sinden memnun değil zaten öteki T sini yani telgrafı kullanan da kalmadı ;D ;D ;D

jeep4x4' Alıntı:
sen hizmetlerinden memnunsan bu bizi bağlamaz arkadaşım, biz olanı biteni kalbinizden geçenleri samimiyetle yazdık, herkez mutlu olsaydı zaten diğer kargo veya telekom firmaları ortaya çıkmazdı. biz şikayetlerimizide belirttik, beklentilerimizide, üzüntülerimizide. keşke bu olanlar memnuniyetsizlikler olmasa da ben ve ben gibi diğer arkadaşlarda onları tebrik edici yazılar yazsak.. ama buyur sen yaz memnun olduğun bir konu varsa onuda paylaşalım zevkle.
Yok niye ben PTT'nin savunucusu gibi kaldım anlamadım. Ben memnun olduğum kısımlarını yazdım ztn, gönderinizi Ankara İstanbul İzmir gibi illere yapıyorsanız diğerlerine boşuna tonla para ödemeyin. Onun dışında aksak tarafları zaten belli, siz de yazmışsınız.

Sadece PTT'nin Telekom olan T'si yıllar önce özelleşti, ikisini bir tutmayın dedim o kadar..Neticede biri kamu kurumu biri beleşe elin Arabına peşkeş çekilmiş kıymetli bir kamu kurumu, şimdinin özel şirketi...

Sevgili arkadaşlarımdan birisi yanılıp yakılıp son İstanbul seyahatimde unuttuğum bir eşyamı Salı günü İstanbuldan PTT kargoya veriyor bu gün günlerden ne Cumartesi peki ben paketime kavuştummu cevabı bilmek için fal bakmaya gerek yok elbette kavuşmadım. Demekki neymiş İstanbuldan Ankaraya gönderilen bir kargo da ulaşmıyormuş ;D ;D ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,423
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri